Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26

Thread: Delos Hakkında

Junior Member

Angry Delos Hakkında

Acilen delosun tekrardan düzeltimesi gerekmektedir. Oyuna hiç bir faydasi olmayan itemsiz karakterlerin uğrak yeri olmuştur. Bu kişiler gb kasip sitelere satıp oyundan çıkmaktadırlar. Delosa gidip bakarsanız görürsünüz ki itemli kimse yoktur. Yarısı koxper yarısıda genie alti makro bazılarıda direk makrodur... Bu adamların bu oyunda barınması mantıklı değil ne bir item alıyorlar ne bir şey oyuna yararlarını geçtim, çok fazla zararları vardır.

Benim düşüncem; delosa 15k np siniri getirilmelidir. Oyuncu her ay 15k npsini kasacak ancak öyle yaratıklara attak verebilmesidir.(tabi görev yaratıklari hariç, onlarında dropu olmayacak.) böyle bir uygulama gelirse bu oyuna fayda sağlamayan kesimin önüne geçilmiş olur ve oyunu oyun gibi oynayan kesim delostan yararlanır...
    Böyle bir şey mümkün değilse delosun drop oranları düşürülmelidir...

Şimdi bu konu altına bu adamlar nerede farm yapıp kararkterini geliştirecek diyenler olacaktır. şu an delosta olan kesim emin olun, gb kasıp karakterini güçlendirmek derdinde değildirler. Gb kasıp, siteye satıp tavuk ekmek yemek derdindeler...

Saygılar...

Çok haklısın nttgame gb leri yüksek tutmak için o kadar güncelleme getirdi şu delosda sürekli gb kasıp satan makroculara niye ellemiyor şaşırıyorum her sw de var bunlardan serverların ömrünü kısaltıyorlar oyuna hiç bi katkıları yok

Junior Member
    Madem itemsiz karakterler, madem cz'de np kasacak güce kudrete sahipsin, kastıkları katlarda karakterlerini kesebilir ve işlerine taş koyabilirsin ? Oyuna faydaları olmadığını nereden biliyorsun ? Mesela orada kasan birilerinin pk için karakter dizmediğini ya da premium, pus v.b. eşyaların parasını kasmadığını ? Bence bir düzenleme gelecekse 'oyuncu yararına, millet faydalansın' cümlelerinin altında kişisel çıkarları yatanlara gelmeli, bu aralar mümkün olan her platformda bol bol görüyorum kendilerini. Adım gibi eminim, arkadaş delosta şansını denedi, yer bulamayınca burada konu açtı ve kendi gücünün yetmediği işi yönetime hallettirme derdinde. Hadi rastgele..

Junior Member
    Quote Originally Posted by qjgjasgjjsg View Post
    Madem itemsiz karakterler, madem cz'de np kasacak güce kudrete sahipsin, kastıkları katlarda karakterlerini kesebilir ve işlerine taş koyabilirsin ? Oyuna faydaları olmadığını nereden biliyorsun ? Mesela orada kasan birilerinin pk için karakter dizmediğini ya da premium, pus v.b. eşyaların parasını kasmadığını ? Bence bir düzenleme gelecekse 'oyuncu yararına, millet faydalansın' cümlelerinin altında kişisel çıkarları yatanlara gelmeli, bu aralar mümkün olan her platformda bol bol görüyorum kendilerini. Adım gibi eminim, arkadaş delosta şansını denedi, yer bulamayınca burada konu açtı ve kendi gücünün yetmediği işi yönetime hallettirme derdinde. Hadi rastgele..
    Gücümün yettiğine emin olabilirsin ki böyle tavuk ekmekcileride kesmekteyim fakat gel gelelim ki her zaman delosta olamam ve bu haksız kazanc sağlayan kitleyi 1 saat keserim 2 saat keserim gene gelir fakat oyunu oyun gibi oynayan kişilerin zararına çünkü bu adamlar gb kasıp satıp oyundan çıkmakta. Ki zaten pus ve premium almayı düşünen adam itemlidir gider pksını atar ve 15k npsini czde çok rahat kasabilir. Demek sende delosta nemalananlardansın...

Ben farma karşı değilim, oyuncu farm yapıp karakterini geliştiriyorsa hiç bir sıkıntı yok, fakat farm yapıp siteye satıp tavuk ekmek yeme olayına karşıyım...

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Delos bölgesini eskiden olduğu gibi delos sahibi clanın kontrolüne vermeleri lazım. Eskiden oynayanlar hatırlar. Delos sahibi kapıyı açmazsa içeri giremiyordun. Kapı açık değilse isiloon ve felankor'e gidemiyordun. Hatta bu csw'de kapı diplerinde tp ile call kullanamama olayı da bu yüzden geldi. Kapı dibinde relog atınca kapının içinde doğuyordun, mageler kapı dibinde blink atınca içeri giriyordu, mage tp yapınca tp yaptığı içeri giriyordu, warrior des olunca içeri giriyordu. Sonra bunları engellemek için duvar diplerinde blink, tp ve call kullanılamaz hale geldi. Castellan gelince de delos dungeon'u dışarı aldılar zaten.

Hatta bi ekleme daha yapayım. Millet charları savaş alanının içinde bırakıyor, relog atınca ilerde doğuyor diye onu da değiştirdiler. Relog atınca veya dc olunca delos savaş alanının neresinde olursan ol towna geliyor char. Bakıyorsun da neyi değiştirdilerse hep çakallık yüzünden değiştirmişler he fdlsşkklşsdf

Şimdiki nesil çok şanslı. Elini kolunu sallaya sallaya delosa giriyor.
    Last edited by GengaR_AreS; 10-31-2019 at 01:43 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by 4Edi View Post
    Gücümün yettiğine emin olabilirsin ki böyle tavuk ekmekcileride kesmekteyim fakat gel gelelim ki her zaman delosta olamam ve bu haksız kazanc sağlayan kitleyi 1 saat keserim 2 saat keserim gene gelir fakat oyunu oyun gibi oynayan kişilerin zararına çünkü bu adamlar gb kasıp satıp oyundan çıkmakta. Ki zaten pus ve premium almayı düşünen adam itemlidir gider pksını atar ve 15k npsini czde çok rahat kasabilir. Demek sende delosta nemalananlardansın...

Ben farma karşı değilim, oyuncu farm yapıp karakterini geliştiriyorsa hiç bir sıkıntı yok, fakat farm yapıp siteye satıp tavuk ekmek yeme olayına karşıyım...
    İşte bende onu soruyorum, adam yanında mı satıyor gb yi nereden biliyorsun ? Sana açıklamak zorunda mı 'kardeş çar kasıyoruz faydamız var oyuna' diye ? Bildiğin şeyler varsa açıkça, kanıtlarıyla yaz bizde destekleyelim ? Ama yok emin olmadığınız konularda atıp tutarsanız durmadan, bende delostan ayağınızın kaydırıldığı konusunda atıp tutarım rahatça. Ayrıca farm konusunda da pek bir şey bilmediğini görüyorum, pk karakteri ayrı, farm karakteri ayrı olur pek çok slotta. Herneyse, düz mantık büyük resmi görüp beni deloscu yaptığına göre seviye daha fazla düşmeden başlıktan ayrılıyorum.

Senior Member OnixPK's Avatar
    Nickname
    Siyahlar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Delos mafyasına bi darbeye +1 im

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    sorunumuz tamami ile farm! farm kalksın işsiz farmcı tayfa bitsin para kazanamk isteyen işe girsin
    JustInTime

NtitiyGame in anlamadığı nokta şu; oyundaki delos,eslant gibi belirli getirisi yüksek spotlardaki illegal hesapları sonsuza kadar banlasanızda yerine yenisi gelecek.
    Çünkü bu adamlar oraları parsellemiş ve legal kimseyi yaklaştırmıyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Goakakyuuu View Post
    NtitiyGame in anlamadığı nokta şu; oyundaki delos,eslant gibi belirli getirisi yüksek spotlardaki illegal hesapları sonsuza kadar banlasanızda yerine yenisi gelecek.
    Çünkü bu adamlar oraları parsellemiş ve legal kimseyi yaklaştırmıyor.
    İşte legal oyuncuların kasabilmesinin tek çaresi czde aylık aktif 15k np kasan kişi orda yaratıklardan drop alabilecek. Yoksa 15k np olmayan kişiler yaratığıtı öldürse de kutu açılmasa sorun kalmayacak. Har ay 15k np kasmak zorunda kalacak kı adam charına item yapsın hem pkya yararı olur hem öle tavuk ekmek yiyemez...

Tags for this Thread