Results 1 to 10 of 10

Oyuna giriş yapamıyorum hata

Öncelikle yanlış yere konu açtıysam özür dilerim yaşamış olduğum sorum şöyle bir şirketimizde kullandığımız internet personellere fortiguard ile kısıtlandırılmış durumda katagori var ona göre heryere giremiyorlar ve kullanıcı adı ile giriliyor yani bilgisayar bu şekilde açılıyor personel sınıflandırmasında internet için 1 . Katagoride olanlar sadece iş ile ilgili alanlara giriyorlar benim kategori 5 yani kısıtlama yok normal kullanıyorum

Knighta girdiğimde xigncode3 program error Code e0190304 hatası alıyorum fakat şu şekilde girebiliyorum telefonumdan PC ye internet bağlayıp oyuna giriş ekranında id pass bölümde şirket internetinden devam edip giremiyorum ama telefonu kullanmadan sadece şirket interneti ile giremiyorum biraz araştırdım denemeye çalıştım düzelmedi var mı öneriniz arkadaşlar
    Saygılar ......

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Şirketinizin İnterneti yüksek ihtimalle engelleme koymuş. Bu nedenle de bağlantı problemi yaşamaktasınız. Bu durum şirketinizin BT'si düzeltebilir.

Aslında bağlını problemi yok telefonu kullanmadan direk şirket Ethernet ile start diyorum xngcode hatası alıyorum engelleme olmuş olsa siteyi açmaz bile çünkü sınırlamalı personelde bu oluyor

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Aldığınız hata kodu sonucunda bunu söyledim tabii.

Genelde bir şirket İnterneti sınırlandırıyor. Aynı zamanda güvenlik duvarlarının filtresi de yüksek oluyor. Hal böyle olunca xigncode hata verebiliyor.

Dilerseniz xigncode.log dosyanızı herhangi bir upload sitesine yükleyerek paylaşın, gerekli incelemenin yapılması için talepte bulunalım.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Teşekkürler, gerekli incelemenin yapılması için bilgi vereceğim.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Şirketiniz tarafından güvenli olarak seçilmediği sürece oyunumuza giriş sağlayamazsınız.

Uğraştırdığım için kusura bakmayın son olarak telefonumun interneti ile köprü yaparak starttan giriyorum id pass bölümünde telefonumun internetini kapatıp şirket ethernetini bağlayıp oyuna giriyorum fakat burada da bir saat sonra trojan var diye yine xing hata verip kapatıyor buna bi çözüm var mı yoksa aynı konu mu

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by dou_GpEflmQa View Post
    Uğraştırdığım için kusura bakmayın son olarak telefonumun interneti ile köprü yaparak starttan giriyorum id pass bölümünde telefonumun internetini kapatıp şirket ethernetini bağlayıp oyuna giriyorum fakat burada da bir saat sonra trojan var diye yine xing hata verip kapatıyor buna bi çözüm var mı yoksa aynı konu mu
    Yüksek ihtimalle yine aynı problem. Şirketiniz tarafından güvenli olarak seçilmediği için bu tarz problemler yaşıyorsunuz.

Çok teşekkür ederim .