Results 1 to 2 of 2

Destan : Np Scsi Alıp Npmi Geri Çekerken Sorun

Sunucu : Destan

Nick : WellDoneDarkness

Sorun : Karakterimi Clandan Çıkarmak İçin Destan 2 ye Girdim Karakterim G0KTURK nickli Clandaydı Destan 1 Sunucusu Dolu Olduğu İçin Destan 2 Ye Geçip Np Contribution Restoration Certificate Aldım Daha Sonra D2de Clandan Çıkılmadığını Bildiğim İçin D1de Clan Leader Karakterimle Bu Karakteri Clandan Attım Npsi Geri Gelir Düşüncesiyle Npsi Geri Gelmedi Gerçekten Çok Madurum İnanın Sinirimden Ağlıcam Nerdeyse Yardım Ederseniz Çok Mutlu Olurum Karakterimde Toplam 7137518 np bulunmaktaydı Geçmişini Kontrol Ederseniz Görünür Böyle Bi Durumun Ters Gidişat Yapacağını Bilseydim D1 deki Karakterimle D2deki Premiumsuz Çarımı Clandan Çıkartmazdım Ama Scyi Çekip Kırdırınca Heralde Dedim Destan 1den Diğer Karakterimle Destan 2 Sunucusundaki Karakterimi Clandan Atarsam Npsi Geri Gelir Diye Düşündüm Ama %30u Bile Gelmedi Direk 0 Np Geldi Ben Npmin Geri Gelmesini Sizlere Rica Temennisinde Bulunuyorum Ne Olursunuz Yardımcı Olun Ben Şahsım Twitchde Yayıncıyım Youtube Gürültülü Oyun Kanalım Var Emekçi Bir İnsanım Kolay Değil Bu Kadar Npyi Kasmak O Yüzden Yardım Ederseniz Çok Mutlu Olurum İyi Çalışmalar Dilerim NTT GAME Ailesine Bir Dahada Böyle Bi Hata Yapmıcam

Last edited by gurultuluuoyunn; 10-31-2019 at 04:22 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep edebilirsiniz.

Destek Bileti