Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35

Thread: Ares kralı

Ares kralı

merhaba ares human kralı pm etkinlik yaptı kaxandım usten istimi gecti yanlix ödülü göndermedi pm attıgımda yalan söyleme gönderdım dedi
    bunu nasil kanıtlaya bilirim ? ödülünde degilim bana yalancısın dedigini icin ( kanıtlaya bilirsem cok iyi olacak ) iyi oyunlar

Senior Member JaiDee's Avatar
    Nickname
    AtomicJD aka JaiDee aka AtomicJaiDee aka xAtomicJDx and more
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BrendasSaints
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Her olaydan önce bankayı kontrol ediyorum. King komutunda isimler yazdığımda, tekrar kontrol ediyorum. Bankada 248 milyon dolar vardı. 18 pm x 5m = 90 milyon dolar ödedim. Bankada 158 milyon dolar kaldı. Herkese ödedim.
    Kralı aldatmaya çalıştın. Krala yalancı dedin. Sen çok iyi bir insan değilsin.

(translate:
    I'm checking the bank before every incident. When I write names in the King command, I check again. The bank had $ 248 million. 18 pm x 5m = I paid $ 90 million. There's $ 158 million left in the bank. I paid everyone.
    You tried to deceive the king. You called the king a liar. You're not a very good person.)

AtomicJaiDee, Ares Kral

sen bana hiçbirşey göndermedin bana yalancı diyen sensin bu arada her xman böyle yapıyorsun teşekurler

Senior Member JaiDee's Avatar
    Nickname
    AtomicJD aka JaiDee aka AtomicJaiDee aka xAtomicJDx and more
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BrendasSaints
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Herkes benim adil bir oyuncu olduğumu biliyor. Ben yalan konuşmam. Ben dolandırıcı değilim. Şantaj yapılmayacak. Oyunda iyi dileklerimle.

(translate: Everyone knows that I am a fair player. I do not lie. I do not cheat. I will not be blackmailed. I wish you well in the game.)

AtomicJaiDee, Ares Kral

Haklı karıncaya yol veririm haksız fili yolundan ederim belki başı karlı dağ değilim ama bir adımda geçilecek tepede değilim İyi oyunlar

Senior Member
    Yabancımı ya bunlar karıncaya felan yol veriyorlar karlı daglar fln

Senior Member 4Changzhi's Avatar
    Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JaiDee View Post
    Her olaydan önce bankayı kontrol ediyorum. King komutunda isimler yazdığımda, tekrar kontrol ediyorum. Bankada 248 milyon dolar vardı. 18 pm x 5m = 90 milyon dolar ödedim. Bankada 158 milyon dolar kaldı. Herkese ödedim.
    Kralı aldatmaya çalıştın. Krala yalancı dedin. Sen çok iyi bir insan değilsin.

(translate:
    I'm checking the bank before every incident. When I write names in the King command, I check again. The bank had $ 248 million. 18 pm x 5m = I paid $ 90 million. There's $ 158 million left in the bank. I paid everyone.
    You tried to deceive the king. You called the king a liar. You're not a very good person.)

AtomicJaiDee, Ares Kral
    Sen 90 milyon milyar dolar.. Sen! Sen ne yaptın?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sua_5qjk3TXb View Post
    merhaba ares human kralı pm etkinlik yaptı kaxandım usten istimi gecti yanlix ödülü göndermedi pm attıgımda yalan söyleme gönderdım dedi
    bunu nasil kanıtlaya bilirim ? ödülünde degilim bana yalancısın dedigini icin ( kanıtlaya bilirsem cok iyi olacak ) iyi oyunlar
    Selam,

Eğer video almadıysanız bunu ispatlayamazsınız, kaldı ki video almış bile olsanız bu oyun kuralları ihlali değildir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Kral Çıplak hikayesi işte kardeş

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by sua_5qjk3TXb View Post
    Karakter isminiz nedir ve tam olarak saat kaçta yaşandı bu olay?