Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 35

Thread: Ares kralı

Senior Member 4Changzhi's Avatar
    Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Şu olay Siriusta yaşansa kimsenin umrunda olmaz, ama sözkonusu Ares olunca mevzu oluyor, ulan be

uzatmanın anlamı yok ben parasında geliyim bana gelen cevapa karşilik haklı oldugumu isbatlamak icin acmiş oldugum bir konu zaten oyun ismimi yazmiş bulunmaktayım gereklı cevabi yeklililer verekcektir ozaman herkes haklıyı haksızı yalanı yalancıyı görecektir
    Last edited by sua_5qjk3TXb; 10-31-2019 at 06:52 PM.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sua_5qjk3TXb View Post
    Oyuncu ismi ulanbotor saat olarak 23.00 02.00 arası tam saat bilgisi aklımda yok bana gelmedigi kanıtlansın oxman benı suclayanlar ön yargilarini kıracaktır
    Hafız senin nickin Ulanbotor mu Ulanbator mu? Benim bildiğim botor değil bator. Kendi nickini yanlış yazmamışsındır umarım.

Senior Member JaiDee's Avatar
    Nickname
    AtomicJD aka JaiDee aka AtomicJaiDee aka xAtomicJDx and more
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BrendasSaints
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    O ödendi. Klan üyesi mesaj attı ve yalan söylediğini söyledi. Klan sohbetinde kraldan daha fazla para almak istediğini söyledi.
    Bu adam dürüst değil. 00:09 hizmet süresi. Bu, 'şikayeti' hakkında çektiğim ilk ekran görüntüsü. Sanırım bundan yaklaşık 10 dakika önce oldu, çünkü etkinlikte 3 tur yaptım (her turda 90'dan fazla mesaj). Adını doğru yazdım. 18 mesajın tamamı ödendi. Bankada 248 milyon dolar vardı, 90 milyon dolar ödedi (18 x 5 milyon dolar) ve 158 milyon dolar bankada kaldı.

(translate: He was paid. His clan member messaged me and said he was lying. In clan chat he said that he wanted to get more money from the king. This guy is not honest. 00:09 servertime. This is the first screenshot I took about his 'complaint'. I think it was about 10 minutes before that, because I did 3 rounds of the event (over 90 messages each round). I spelled his name correctly. All 18 messages paid. There was $248m in the bank, $90m paid (18 x 5m) and $158m remained in the bank.)

AtomicJaiDee, Ares Kral

muddei iddiasini ispatla mukelleftir Hale bana yalancı diyor ve ben buna cok sinir oluyorum bu kendini ne sanıyor ben 5 m icin yalan söyleyeceksem bu oyunu oynamam benım clanımda 4 kişi var onlarda en yakın arkadaşim bu konuda bile yalan söyluyorsunuz yapmayın lutfen siz yanlişlik yapamaz misiniz sizin 5 m paranıza kalmadım ama bu işi cözecek bii gm yokmu oyuncu ismim ulanbator birisi baksın ve haklı oldugumu söylesin eger bana para gelmişse hesabimi kapata bilirsiniz bana yalancı diyen Kraldan özür beklıyorum haklı oldugum dogrulanırsa
    Last edited by sua_5qjk3TXb; 11-01-2019 at 04:56 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Selfname View Post
    birleşmiş milletler genel sekreteri gibi yeminli tercümanla geziyor adam
    haahahhaha

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ares kralı yabancı bir kadın. Milyon dolar ve çevriler o yüzden.

Junior Member
    1 gün arayla 2 kere pm eventi kazandım ve ikisinde de gönderildi ödülüm AtomicJaidee tarafından

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Tuhaf ))))

Quote Originally Posted by JaiDee View Post
    O ödendi. Klan üyesi mesaj attı ve yalan söylediğini söyledi. Klan sohbetinde kraldan daha fazla para almak istediğini söyledi.
    Bu adam dürüst değil. 00:09 hizmet süresi. Bu, 'şikayeti' hakkında çektiğim ilk ekran görüntüsü. Sanırım bundan yaklaşık 10 dakika önce oldu, çünkü etkinlikte 3 tur yaptım (her turda 90'dan fazla mesaj). Adını doğru yazdım. 18 mesajın tamamı ödendi. Bankada 248 milyon dolar vardı, 90 milyon dolar ödedi (18 x 5 milyon dolar) ve 158 milyon dolar bankada kaldı.

(translate: He was paid. His clan member messaged me and said he was lying. In clan chat he said that he wanted to get more money from the king. This guy is not honest. 00:09 servertime. This is the first screenshot I took about his 'complaint'. I think it was about 10 minutes before that, because I did 3 rounds of the event (over 90 messages each round). I spelled his name correctly. All 18 messages paid. There was $248m in the bank, $90m paid (18 x 5m) and $158m remained in the bank.)

AtomicJaiDee, Ares Kral
    brother, ignore these people.
    these people do it because they're greedy and selfish.