Results 1 to 9 of 9
    Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)

Achieve önerisi

Merhaba , böyle 10m , 30m , 50m yada 1 gb gibi bir rakama , random bir şekilde , yani rast gele bir şekilde , kutu kırar gibi , parası neyse versek ve achieve kırsak nasıl olur ?
    26x5 = 130 farklı achive var , hangi birini yapıcaz , en azından parasını ödeyerek bir kısmını açabiliriz.
    Hemde oyunda 100 lunar rivali alma DEX 10 gibi görevler bugdayken , onları buradan açabiliriz.
    Hemde serverdaki gb leri bir şekilde böyle eritebiliriz.
    Vegadan örnek vereyim , 100 kişi 10 gb harcasa , 1000 gb eder. bunu ayda 100 kişi de yapar. Bence çok güzel bir rakam olur bu.
    Belki 1 gb fazla gelebilir ama 83/5 karakterin her bir achive e sahip olması da gerekir.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Efser15x View Post
    Merhaba , böyle 10m , 30m , 50m yada 1 gb gibi bir rakama , random bir şekilde , yani rast gele bir şekilde , kutu kırar gibi , parası neyse versek ve achieve kırsak nasıl olur ?
    26x5 = 130 farklı achive var , hangi birini yapıcaz , en azından parasını ödeyerek bir kısmını açabiliriz.
    Hemde oyunda 100 lunar rivali alma DEX 10 gibi görevler bugdayken , onları buradan açabiliriz.
    Hemde serverdaki gb leri bir şekilde böyle eritebiliriz.
    Vegadan örnek vereyim , 100 kişi 10 gb harcasa , 1000 gb eder. bunu ayda 100 kişi de yapar. Bence çok güzel bir rakam olur bu.
    Belki 1 gb fazla gelebilir ama 83/5 karakterin her bir achive e sahip olması da gerekir.
    Selam. Sözlükten baktım şimdi.
    Achieve = Başarmak
    Öyle satın almayla olsa herkes alır herkes eşit olur.
    Başarmanın bir anlamı kalmaz ki.

Senior Member hebeleyn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Paraya dönmeyen bir o kalmıştı zaten.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ben genelde charda oturup 60dk genie doldurduktan sonra kapalı olan bi achive slotuna koyuyorum charı o achive açabilmek için. (yaratık kesme olanlarda)

Zaten belli başlı achiveler var sana güç veren para vermek mantıklı değil.

Zevkli olan uğraşıp elde etmek .

Üretelim Türk milleti
    JustInTime

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Mantıklı benim kafama yattı ben 100 def seviyorum jr girmiyorum draki birincisi de olamıyorum bari parasını vereyim açayım .

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bence achieve için toplam puana göre aktif olan achievementlar olmalı örneğin 6000puana ulaşan bir oyuncuda 100def 10str-10dex-10ınt vs özelliklerin bir arada olduğu şeyler aktif olabilir yada 2 tane skill point kullanma özelliği vs

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Başarımların oyun içi coin karşılığı alınması mümkün değildir. Bu sistem kullanıcıların o başarımı açmak için çaba göstermesi için eklenmiş bir özelliktir. Ama tabi ki bu sisteme bazı ekstra ödüller eklenmesi yapımını daha çekici hale getirebilir.

İyi oyunlar dilerim.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    Çoğu görevler yapılamamakta

biraz düşünülüp görev değişikliğine giderek achiveleri yapılabilir kılmanız dileğiyle

ödüllerde artırılmalı ms görevleri olsun kanat olsun

o kanadı çok istiyorum ancak görevler aşırı zor bence diyeyimde linç yemeyeyim emek etmeeden hiç bişey olmaz diyenler olacak haklılar

zorluk kişiden kişiye değişkenlik gösterir

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Şu achive puanları ile birşeyler alınanbilse ödül felan kutu mutu bişiler.Non trade kutu versin belirli puanlarda kutudanda rastgele achiveler atsın ama bu kutu için güzel bir achieve puanı istesin.