Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 50
    eryudes tekrar sahalarda <3

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Macrocularda gitti galiba spotumda ks yok sabahtan beri

Junior Member
    "Ed**-Ey**n" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstünde yer alan "J**yPe***l C***k" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.[/QUOTE]

Pc yi formatladım hesap açılırmı tekrar ticket atsam? Söylediğiniz programları asla açıp kullanmadım.

Junior Member
    Merhaba tek hesabim var benim ama anlamadim nasıl 2 hesap derken ve benim pcde hic bi illegal programda yok lütfen rica ediyorum nasıl ban yerim ben 1 milyari gecik cash item aldim nasıl taramaya tertemiz pcde yakalanıyorum lütfen daha aciklayici olurmusunuz rica ediyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Kullandığınız illegal program nedeniyle 2 hesabınız süresiz olarak kapatıldı. Bu illegal programların "XX tarihinden itibaren taramalara yakalanmadı." şeklindeki mesajlarına lütfen aldırış etmeyin. Bilgisayarınızı temizleyerek yeni bir hesap ile oyunumuza devam edebilirsiniz.
    Merhaba tek hesabim var benim ama anlamadim nasıl 2 hesap derken ve benim pcde hic bi illegal programda yok lütfen rica ediyorum nasıl ban yerim ben 1 milyari gecik cash item aldim nasıl taramaya tertemiz pcde yakalanıyorum lütfen daha aciklayici olurmusunuz rica ediyorum

Junior Member
    Bende aynı şekilde paramum slotunda exp kasarken bir anda TPT ban yedim. Makro, program kullanımım falan bulunmamaktadır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by kusmuk26 View Post
    Merhaba tek hesabim var benim ama anlamadim nasıl 2 hesap derken ve benim pcde hic bi illegal programda yok lütfen rica ediyorum nasıl ban yerim ben 1 milyari gecik cash item aldim nasıl taramaya tertemiz pcde yakalanıyorum lütfen daha aciklayici olurmusunuz rica ediyorum.
    Dostum bende senin gibi pc tertemiz demiştim ama malesef ki zamanında pvp de oynadığım dönemlerde capslock adlı işe yaramayan ve silme gereği bile duymadığım ama usko da asla açmadığım bir programdan ban yemişim pc de yüklü olduğu için , durumu açıklıcam umarım açarlar bende cash felan çekmiştim. Pc formatladım bakalım açarlar inşallah. Sende böyle bir programı unutmuş olmayasın. İyice bak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    "F***W**B**" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır. Hesabınız için destek ekibimize bilet gönderebilirsiniz.

"Ed**-Ey**n" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstünde yer alan "J**yPe***l C***k" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.
    Askerdeken "işe dönüp birkaç yüz tane illegal banlayayım da kendime geleyim" mi dedin

Junior Member
    Quote Originally Posted by Edizeymeen View Post
    Dostum bende senin gibi pc tertemiz demiştim ama malesef ki zamanında pvp de oynadığım dönemlerde capslock adlı işe yaramayan ve silme gereği bile duymadığım ama usko da asla açmadığım bir programdan ban yemişim pc de yüklü olduğu için , durumu açıklıcam umarım açarlar bende cash felan çekmiştim. Pc formatladım bakalım açarlar inşallah. Sende böyle bir programı unutmuş olmayasın. İyice bak.
    Hayır sifir pc yeni windows kurulmustu macro ihtiyacim bile olmadi benm hiç

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    A1 C2 paramun sol slotta genie kullanırken nasıl bir 'TPT' xgignmidir nedir saçma programınıza yakalandım acaba 2 kere hata verdi oyuna gördüm fakat aldırış etmedim genie çektiğim ve genie kullanırken banlandığım özellikle warrior olan characterimle gerçekten harika işler başarıyosunuz 3-5 tanede kendini bilmez çıkmış yok şöyle iyi olmuş böyle iyi olmuş inşallah sizde genie kullanırken TPT ban yersinizde bizde burda keyiften 4 köşe oluruz bu arada kurduuğunuz tezgah müthiş bug çözümü 0 insanları kanıtsız sebepsiz TPT lemeye harika gerçekten yazıklar olsun yönetiminizede xgign midir nedir o kodunuzuda !