View Poll Results: Transformation Scroll kullanımı yasaklanmalı mı?

Voters
112. You may not vote on this poll
  • EVET.

72 64.29%
  • HAYIR.

40 35.71%
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 62
    Senior Member
    ts fiyatları 120 kaydı 8PCFARM clanı ts basmaya başladığından beri 250 ka oldu ts kasan arkadaslar memnun tabi bu pazarda ts basmanın mantığını 1 arkadaş veya yetkili cevap verirse sevinirim

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bende destekliyorum ts varken pazar kurmak engellenmeli

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    bazen eslant lufer/emc gibi yerlerde 5-10 dakika bilgisayardan uzaklasildiginda pazar aciliyor TS basili iken Israf olmamasi ve oyuncularin kaybi olmamasi adina Hayir olarak oyumu kullandim..
    Sadece Yeni Serverlarda Moradon Bolgesinde Yasaklanmasi Gerekiyor...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Üstünde ts basılı iken failed vermeli ayrıca iç içe pazara da engel gelmeli

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Ts li iken sell buy merchant a tikladigimiz zaman casting failed hatasi versin bu cok zor olamaz ?

Senior Member
    ben konu içeriğini okumadım sabah başlık farklıydı sanki Ts kaldırılsın mı gibi birşeydi

bende savaşlarda ırk baskınında magelerin üstünlüğünden bahsedilen bir durum sandım hayır kullandığım için üzgünüm şuan

pazarda kullanılması uygun değil ts varken pazar kuramasın yada maradon kale içi yani pazar bölgesinde basılamasın gibi bir özellik getirmeleri zor olmasa gerek

haksız kazanç oyuncunun oyununa engel teşkil etmesi bir çok yönden sakıncalı yapılan davranış

Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    ben konu içeriğini okumadım sabah başlık farklıydı sanki Ts kaldırılsın mı gibi birşeydi

bende savaşlarda ırk baskınında magelerin üstünlüğünden bahsedilen bir durum sandım hayır kullandığım için üzgünüm şuan

pazarda kullanılması uygun değil ts varken pazar kuramasın yada maradon kale içi yani pazar bölgesinde basılamasın gibi bir özellik getirmeleri zor olmasa gerek

haksız kazanç oyuncunun oyununa engel teşkil etmesi bir çok yönden sakıncalı yapılan davranış
    eminimki hayır oyu kullanan arkadaşların hepsi konu başlığı hatası yüzünden sizin gibi hayır oyu kullanmıştır inşallah yetkililer ciddiye alır pazar alanlarında ts basılmasını engeller

Junior Member
    Nickname
    MariaMarquez
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    arkadaşın tavsiyesi ile kendimi burada buldum kesinlikle doğru ts ile pazar kurulmasın
    Last edited by PortOfDeath; 10-29-2019 at 11:33 PM.

Junior Member
    Ts basılı halde pazar kurulmasının mantıklı bir açıklaması yok, engellenmeli.

Senior Member
    Quote Originally Posted by StingingStrokes_ View Post
    Yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yalnız burası post kasma konusu değil yanlış yere gelmişsiniz, gereksiz yorum yapıp mesaj sayısı yükseltmek için, diğer konulara göz atmanızı rica ediyorum. Ha eğer konuyu anlamadan yazdıysanız tekrar okumanızı öneririm. Teşekkürler.
    Bir sen doğru anlıyorsun dahi bey
    Sunduğum öneri buradaki öneriler içinde açık ara en iyisi belki başkaları benden önce önermiştir de bilmiyorum . Ben TS basılı iken merchant aktif olmasın dediğimde gereksiz yorum ama sen TS kullanımı olmasın diyorsun sen çok daha doğru yorum yapıyorsun helal sana dahi bey .

Tags for this Thread