Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Junior Member

[TPT]: xxx is banned due to TPT use

bu ban seklinin tam acıklması nedır bılen varmı? tam anlamıyla ne demek oluyor bu ban sebebi.

Hile kullanmışsın.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Kısaca süresiz ban TPT kullanımından. Eğer itiraz etmek istersen ticket (destek bileti) atman gerekiyor çünkü forum üzerinden hesap desteği verilmiyor.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by xClarkKent View Post
    Kısaca süresiz ban TPT kullanımından. Eğer itiraz etmek istersen ticket (destek bileti) atman gerekiyor çünkü forum üzerinden hesap desteği verilmiyor.
    destege bılet attım atmasında 2 hesap oynuorum bırısı pazar hesabı bırısınıde normal oynuıorum pazar hesabım tpt den ban yemıs. 35 lw çar varsa dizin atsınlar diğer hesabım aktıf bır sorun yok. ne kullandık pazrda anlamıorum ki.. tpt dıor bıde illegal program kullandın dıolar . diğer hesabımıda banlıcaklar heralde. simdi onun ban yemesının tedirginliğini beklıorum anlamadım gitti.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

İtiraz etmek isterseniz bilet sistemini kullanabilirsiniz. 3. parti program kullandıysanız bilgisayarınızı temizleyerek yeni bir hesapla devam edebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

İtiraz etmek isterseniz bilet sistemini kullanabilirsiniz. 3. parti program kullandıysanız bilgisayarınızı temizleyerek yeni bir hesapla devam edebilirsiniz.
    Tammda ban yedıgım carın ıllegal program kullanması gerekmıyormu tpt den ban yemem ıcın ıllegal program kullanmam lazım 2 hesabım var pazar hesabım tpt den ban yıyor dıger hesabım aktıf sekılde kullanıyorum sımdı bu pazar hesabım tpt den ban yedıgı ıcın dıger hesabımda ban yıcek mı dıe acaba endıselenıorum . anlamıorum sadece nasıl oluyor bu sekılde. bende bılıorum ıllegal program kullanldgında makro olsa uzaklastırmada tpt dedıgnz sey dırek koxp sureısz ban demek yanı benım cozemedıgım nokta bu.

Junior Member
    Dıger hesabın nıck vereyım kontrol edın onuda ben sımdı hesabım banlanacakmı dıye dusnuyorum..

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Benim kontrol etme yetkim yok, ayrıca forumda hesap desteği verilmemektedir. Bilet attıktan sonra gelecek cevabı sabırla bekleyiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Benim kontrol etme yetkim yok, ayrıca forumda hesap desteği verilmemektedir. Bilet attıktan sonra gelecek cevabı sabırla bekleyiniz.
    bekleyelım bakalım ne dıcekler kullandın dıceklerde ne kullandıgımıda umarım paylasırlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by soulmeister View Post
    bekleyelım bakalım ne dıcekler kullandın dıceklerde ne kullandıgımıda umarım paylasırlar.
    aynı ip üzerinden ilegal bir proğram kullanılmış diye diyer pc den girdiyin legal karekterde banlanmış