View Poll Results: Transformation Scroll kullanımı yasaklanmalı mı?

Voters
112. You may not vote on this poll
  • EVET.

72 64.29%
  • HAYIR.

40 35.71%
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 62
    Member StingingStrokes_'s Avatar
    Nickname
    HeroCommandeR
    Class
    Priest
    Clan
    99
    Race
    El-Morad

Lightbulb Merchant açarken, Transformation Scroll kullanımı yasaklanmalı mı? [ANKET]

Merhaba,

Başlıkta söz ettiğim gibi, Merchant (Pazar) açarken, Transformation Scroll (TS) kullanımı yasaklanmalı mı?
    Aslında düşünürsek bir çok sebeb için yasaklanmalı diye düşünüyorum, ama işin en can alıcı kısmı ise Maradon pazar alanında yaşanıyor maalesef, o yüzden açıklamayı kısa tutacağım.

Bazı kendini kurnaz bilen, oyundan uzak şahıslar ve çeteler TS basıp bir çok oyuncunun hakkını gasp edip, alışveriş yapmasını engellemektedir. Maradon, EMC ve LFC kale bölgeleri için (pazar kurarken) TS basma işlemine bir engel getirilirse bu olayların yaşanmaması için çözüm olacaktır.

En azından Maradon Town bölgesi için bir (sınır) çalışması yapılabilir zor değil. Yapımcı admin arkadaşlar bir Patch ile birlikte bu olayı tamamen ortadan kaldırabilir diye düşünüyorum ve size bırakıyorum.
    Fikirlerinizi ve yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen. İyi forumlar. İyi oyunlar dilerim.

Senior Member
    ts basılıyken pazar kurulmasına engel getirilmeli

Member StingingStrokes_'s Avatar
    Nickname
    HeroCommandeR
    Class
    Priest
    Clan
    99
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by hasanBaba33 View Post
    ts basılıyken pazar kurulmasına engel getirilmeli
    +1 Katılıyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Pazarda ts basılmamalı.

Komple yasaklanması çok saçma olur
    Bunun yerine zararı olan durumlarda iyileştirmeler yapılabilir ..

Banned
    Infractions
    0/2 (18)
    Pazarda basılmamalı.

Senior Member
    Hocam ama bırakın şu zihniyeti lütfen ya artık . Olumsuzluğunu gördüğünüz herşeyi kapatın demek kadar saçma bişey yok. O zaman knight online de kapatılsın . Ya şu memleketim zihniyetini aşın lütfen ama lütfen artık ya . Yazık bu memleketime . Sürekli oyunda olsun reel hayatta olsun herhangi bir olumsuzlukta kapatın asın kesin doğrayın .
    Eğer pazar alanında adam TS basıp pazarına engel oluyorsa ona göre çözüm üret. Mesela ts basılı iken npc den buff alamıyorsun , bdw exp scroll basamıyorsun eğer bunlar yapılabiliyorsa TS basılı iken trade merchant aktif olmasın pazar kurulamasın de .
    TS kullanımı olmasın diyorsun insanlar eslantta exp kasarken boss keserken o TS ne kadar işe yarıyor senin hiç haberin yok fikrin yok sanırım .
    Olaylara bakışınız çözüm odaklı olsun . O yasaklansın bu yasaklansın diye diye oyunda bişey bırakmadınız .

Bugün +9 raptorlu biri çarımı yatırdı +9 raptorun attack poweri kısılsın tşk herkese.

Member
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Magenin sw si , okçunun cry ve hp boosteri , warriorün light feeti , priestinde süpernovası kalkarsa çok teşekkür ederim , birde bebeğe bez parası abi farm yapıyorum 5k pls moradon town folk village 123 asd wer qwerty

Junior Member
    kanka sen pazardan baska bırsey yapmıyan bırısın bellıkı tek oyunda yaptıgın sey ucuzdan alıp pahalı satmak basına ayda yılda mılyonda bır kez bır olay gelmıs ve hemen kostur kostur konu acmıssın ne bos adamsın

Tags for this Thread