Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Yeni Server Level Kasma

Merhaba,

Yeni serverlarda hızlı level kasma gibi şeyler var mı? Uzun zamandır oyuna girmiyorum da. 50 levelden 70 level'e boostlama gibi şeylerden bahsediyorum.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Hayır yok dostum. Yaklaşık 1.5 ay önce 1+1 vardı o da bitti
    Görev ve exp ptlerle kasman lazım.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member hebeleyn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Yeri gelmişken sorayım.

Chat görevlerini sona saklamak mı mantıklı yoksa mesela Crack of All Means 50'de açılıyor, açıldığı gibi başlayıp ilerletmek mi mantıklı? Nasıl bir yol izlenmeli yeni bir karakter açıldığında?

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    1+1 veya lvl jump yok. En hızlısı da draki ve monster stonede kasılır. BDW'den exp kağıdı al, achiveden gelen mslere ve drakiye gir. Temiz.

Quote Originally Posted by theRedeemer View Post
    Yeri gelmişken sorayım.

Chat görevlerini sona saklamak mı mantıklı yoksa mesela Crack of All Means 50'de açılıyor, açıldığı gibi başlayıp ilerletmek mi mantıklı? Nasıl bir yol izlenmeli yeni bir karakter açıldığında?
    Net bi hedefin yoksa 80'den sonra yapması daha mantıklı. Yani "83'e kasmayacağım 79 olup jr gireceğim, priestle 72 olup helis açıp farm yapacağım, 70 olup magede meteor açıp farm yapacağım" gibi bi şey demiyorsan görevleri 80'den sonra yap. Exp premium alıp 83+ reb kasacağım diyorsan zaten 80'e kadar görev yapma. 80'den sonra hem exp yarıya düşüyor hem exp preliyken exp flash basamıyorsun. 80'den önce moblar 2 katı exp veriyor yani. Exp premium da varsa flash da basacağın için 80'e kadar kasması daha kolay. O yüzden görevleri 80'den sonra yap.