Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 53
    Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Benim 2 okcum var 74-75 level ks atan adam 66-69 level ben daha elimi kaldırmadan yaratık ölüyor arada kutu alıyorum 10 tane mob 2 veya 3 tanesini alıyorum bunun altında ne aramam lazım benim. Adam def basip anında atak yapabiliyor ben def ayarladığım zaman 1 saniye bekliyor öyle atak yapıyor bunu rapor ediyoruz sonuç koca bir sıfır ping demiş bazıları alın size sabit internet ve ping görselim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Benim 2 okcum var 74-75 level ks atan adam 66-69 level ben daha elimi kaldırmadan yaratık ölüyor arada kutu alıyorum 10 tane mob 2 veya 3 tanesini alıyorum bunun altında ne aramam lazım benim. Adam def basip anında atak yapabiliyor ben def ayarladığım zaman 1 saniye bekliyor öyle atak yapıyor bunu rapor ediyoruz sonuç koca bir sıfır ping demiş bazıları alın size sabit internet ve ping görselim.
    Ping olayı hurafe gm ler açıklama yapana kadarda benim için öyle olmaya devam edecekler bazı çok bilmişlerin macroculardan duyupta forumda ona buna sattıkları bir hurafedir
    sana ping veya pc den kaynaklı diyen olursaki anla o macrocudur dürtülmemek için orasından burasından sallıyor
    Last edited by GamesDepot; 10-28-2019 at 10:02 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MrLast040 View Post
    Okuduğunu anlama kisminda sıkıntıların mevcut haberin olsun
    Adamın paylaştıgı görseli incelede 3.5 dk boyunca köşede kahrol tamam mı?
    Çok bilmişlik yapıpta milleti ayar etme uslu bir çocuk olursan sana jelibon alıcam hadi GG hurafelerinle yaşa tavuk döner parası kasmaya dewam

Senior Member
    Quote Originally Posted by crafty994 View Post
    Ping olayı hurafe gm ler açıklama yapana kadarda benim için öyle olmaya devam edecekler bazı çok bilmişlerin macroculardan duyupta forumda ona buna sattıkları bir hurafedir
    sana ping veya pc den kaynaklı diyen olursaki anla o macrocudur dürtülmemek için orasından burasından sallıyor
    Quote Originally Posted by MrLast040 View Post
    Okuduğunu anlama kisminda sıkıntıların mevcut haberin olsun
    Mrlast
    Çok bilmişlik yapıpta milleti ayar etme uslu bir çocuk olursan sana jelibon alıcam hadi GG hurafelerinle yaşa tavuk döner parası kasmaya dewam
    Last edited by GamesDepot; 10-28-2019 at 09:26 PM.

crasty994 bu elemanlar atışmaya devam edersen konu kapatılır, örnekleri var ikili tartışmaya dönerse kiliti vururlar.

Bazı insalar var soru sorar cevabınıda kendisi verir tartışma ortamı yaratır sırf kapatmak için keelimleri düzgün seçelim ve ping olayını çürütelim,
    Karakterleri repto ediyoz birşey yok , pc miz gayet iyi , internet hızımızda gayet iyi
    Ama sonuç ortada bir şey var ve biz bilmiyoruz , Lütfen adalet sağlansın , şuan bronz preli old takılı insanlardan kutu alamıyoruz Emeğimize yazık
    Bi yetkiili açıklama yapsa ne olur emeğimize yazık değil değil mi . Eryudes reyiz bi el atıver artık

Konunun eslant AOC olmamasına rağmen,o spotu parselleyerek kasan trollerin gelip konuyu karalaması ilginçtir,manidardır.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Mrlast
    2 li tartışmaya girmeden devam edersek belki sonuç alırız macroculardan 1 haftadir çekiyorum umuyorum daha güzel olacak.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Lütfen forum kurallarına uyalım. İkili tartışmalardan uzak duralım. Eğer bu şekilde devam edilirse konu kapatılır. Şu an için konu açık durumdadır.

Forum kurallarını ihlal eden forum kullanıcılarını 1 hafta süresince forumdan uzaklaştırıyorum.

Bu zaman zarfında forum kurallarını iyice öğrenmiş olabileceğini ve forumda hareket edilmemesini öğreneceğini düşünmekteyim.

Forum Kuralları

Konuyla alakalı veya alakasız bazı yazılar da silinmiştir.

İyi forumlar.

Senior Member
    Bir açıklama yapsınlar en azından şu polemik ortadan kalksın ping etkiliyor mu ? hurafe mi?
    Eger etkiliyorsa bizde netimizi degişiriz bu konuda bilgilendirirse yetkili kişi ona davranalım

Bir açıklama yapsınlar en azından şu polemik ortadan kalksın ping etkiliyor mu ? hurafe mi?
    Eger etkiliyorsa bizde netimizi degişiriz bu konuda bilgilendirirse yetkili kişi ona davranalım

Valla kardeş bende 10 ping var , yukarda arkdaş ta atmış onda da 3 ping var aynı sorunu yaşıyoruz 2 mizde diyelim ki başkasında da 0 ping var bişey değişmez yüksek ihtimalle
    Soru şu yetkillere genie neden hızlı vurur dediğimizde şunu söylemişlerdi : 1. Macro 2. İyi bilgisayar 3. Hızlı internet

Reportlardan gmlerin kişiyi tplerinden sonra 1 seçenek elendi , 2 seçenek te ise değil knight cs goyu bile en iyi ayarlarda çalıştırcak pc var , 3 seçenekte ise türkiye internet hızı ortalamasının 4 kat daha iyi

Birşeyler var ama o şey bize söylenen kadar hakkımız yenilcek , Kul hakkı değil mi şimdi bu
    Last edited by HurinThalionn; 10-28-2019 at 11:08 PM.