Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 53

Genie Hız Farkı Neden Olur ?

Meraba gün geçtikçe oyun hakkında yeni sorunlar ve yeni bilgiler karşımıza çıkmaktadır. Son zamanların cevaplanamayan , yada cevabının sadece belirli kişilerde bulunduğu kendilerince dile getirilmekte olan bir konu. '' Genie Seri Dalması ''

Kastettiğim genie altı macro değil , genienin kendisinin hızlı şekilde mobu seçip vurması

Defalarca raporlamanın sonuncunda NTTGAME ekibinin illegal bir sorun bulamadığı bir konudur bu , video paylaşmak yasak deniliyo o yüzden paylaşamıyorum

Ortalama 1 aydır boşa genie yakmaktayız, bizden önce çoğu insan bu haksızlık karşısında dayanamayıp oyunu bırakmıştır . Rakibimizde bizde olmayan birşey var yada bize söylenmeye bir ayar var.

Genie yeri geldiğinde çok hızlı olmaktadır yeri geldiğin z+skil yapan birisi kadar hızlı olabilmekte ama bunun belli seviyeleri var. zamanla hızlanır zamanla yavaşlar. Peki Neden Bazılarında Hiç Yavaşlamaz.

Bu konu kesinlikle bilgi amaçlıdır madem böyle birşey legal ve vardır biz neden bilmiyoruz ?

70 mbps internet hızım var . Ryzen 5 , nvidia geforce gtx 1050 olan bilgisayarım da bile sonuç aynı , başka düşünceleri olan varsa yazabilirse seviriz
    Last edited by HurinThalionn; 10-27-2019 at 03:10 PM.

Junior Member
    Hocam bende bu problemi yaşadım zaman zaman geniem çok yavaşlıyordu ,bunun sebebi pingle alakalı bir sorun ben öyle olduğunu düşünüyorum.Çünkü benim de internet hızım 50mbit ama geniede yavaşlamar oluyordu sonradan fark ettim ki pingimde dalgalanmalar oluyordu bu yüzden olduğunu tespit ettim.Ha sen diyebilirsin bende dalgalanma yok pingim sabit muhtemelen serverlerle alakalı bir durumdur .Bunun için format atmayı denedim , her türlü çözümü denedim sonuç olarak sabit dalgalı olmayan bir internet kullanarak problemin sonucuna ulaştım umarım düzeltebilirsin.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Archeage diye bi oyun var belki duymuşsunuzdur. O oyunda ping artışı olduğunda okçu karakterin atak hızı yavaşlıyor mesela. Bence bu olay pingle alakalı olabilir...

Senior Member
    63 lwl herif ben 77 iken uruk blade de sırf önce vuruyor diye kutu alıyor adalet mi yani

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Genienin üstünde herkes ayni hizda vurur diye bişey yazmiyor adamin pingi 2 3 tur sana atak bile yaptirmaz

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    video paylaşmak yasak değil ki ? o.0

düzenleme:
    "CR videolarının forumun diğer bölümünde paylaşılması yasaktır. "
    ScORp_LiON dan sevgilerle
    Last edited by VSTiTrek; 10-27-2019 at 06:13 PM.
    KO bir oyun olabilir mi dersin ?

Benim yaşadığım olayın pinle alakasının olduğunu düşünmüyorum bu 1 aylık incelemenin sonucunda ortaya çıkardığım bir sonuçtur. Bu süre zarfında hiç bir zaman değişiklik yaşamadım internet hızım ve pingim gayet iyi örneğin şunu denedim ;
    Ben kendim elimle z+skil yapınca kişinin genie vuruşuna denk geliyor, ve kişinin elinde olan bir şey olduğunu da gördüm yeri geliyo 2 sinde bazen 3 bazen 4 charında hızlanma oluyo benim kutu almama bağlı , konuşmalarda ince ayarı felan var diyor bilmiyosun felan diyolar.
    Ben kendim ve oyun adına elimden geleni yapmak istiyorum sırf internet ve pc performansını çürütmek için istanbula gidip 1 bin mbps hızında bunu test edicem , internet cafede denecebileceğim bu yöntem karşısında mağdur olmak istemiyorum , şirket olarak nttgame bu konu hakkında kendileri bizzat bizi zora sokmadan test edebiliceklerini ve net birşey söyleyebileceklerini düşünüyorum.
    İstanbulda yaşayıp fiber internet kullanan biriside deneyimlerini söylerse çok yardımcı olurlar bizza fiber alt yapısı olan birisi ile karşılıklı genie açmak istiyorum.

Diyelim ki bu olayda çürütüldü başka seçenek geliyor mu aklınıza ?

Quote Originally Posted by VSTiTrek View Post
    video paylaşmak yasak değil ki ? o.0
    Aynı konu isminde başka paylaşım yaptım bakabilirsiniz konu kapatıldı. bilgi amaçlı sorduğum bu yolda cr yanıtını aldım video yüüzünden o yüzden konumu düzenleip tekrar paylaştım

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Bende fiber internet var emin ol farki var

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Anlamadigin kisim su internet hizi ile ping dogru orantili degildir. 10bin mb internet de alsan bisey degismez ping ayri şeydir internet hizi farklı