Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)

Portu terörüyle karşılaştım ilk kez güldüm komiğime gitti halen gülüyorum

Sirius 3 serverında pazar kurmak portulardan imkansız mini minnacik bir okcuyum kayboluyorum içlerinde. sirius 2 de bomboş bir alana öylesine buy kurdum.

Kasıtlı Ks attım fiyata sabah uyandığımda benden daha ucuz fiyata ama tam üstümde 3 portu olcak sekilde pazar kurmuşlar. Daha da komiği ben daha pahalıya aldığım halde ucuz olan portulara atmışlar muhtemelen tıklayamadılar. pazarı değştirdim. aynı portular sesisizce aynı sekil ic ice tekrar pazar kurdular )) hayret ettim doğrusu niçin yönetim ekibinin şişko portulara bir şey yapmadığına . TS bassam ban sebebi belki pazar engellediğimi düşünüp repoort falan ederler. Umarm en kısa zamanda portuların bu iğrenç hareketlerine son verilir.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    siriusta bütün pazarcıların 10 tane pc si var en az

Senior Member FFferik16's Avatar
    Kurianın fazla yer kaplaması ayrı dert, milletin +10 bilgisayarla pazar yapması ayrı dert, bu pazarı pek iyi niyetlerle yapmamaları ayrı dert, Nttnow'un bir türlü işe yarar şekilde aktifleşmemesi ayrı dert.

He ama şimdi bir yetkili gelip, her şeyin normal olduğunu söyler ve burada herkes birbirini kandırmaya devam eder.

Sende kurian açarsın pazarını kurarsın hem rahat tıklarlar yoksa bu iş düzelecek gibi değil.Maradonda kurianlar full görüntü kirliliği yapıyor bakınca sadelik denen birşey yok.

2006 yapımı bir mmorgp oyunda pazar kurunca sadece küçük tezgah oluyor ve yeşil alanı dar oluyor ve 1x1 kare alan dışına senden başka kimse pazar kuramıyor.
    Bence çok geçmeden mgameye bunun şirket ve oyun geleceği için hayati önem taşıdığı vurgulanmalı(galeyana getirilmeli mgame) ve getirilmeli.

Junior Member
    6 pc ile pazar yapıyorum kurumsal bir işte çalışıyordum iş stresi kölelik vs . Şimdi günde 2-3 saat pc başındayım sabah akşam jr giriyorum tek charla 5 char sabit pazarda herşey çok güzel. İllegal hiçbirşey yapmıyorum. Sizde yapın engel yok.

portu çöpü

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    çözüm belli pazar kurarken yan yana kuramamak belirli bir aralık olmadan pazar kurulmasın. Daha iyi çözümler pazar kuranlar aynı tipe dönüşsün. Dahada iyi bir fikir pazar için npc getirilsin. Npcye koyup satabilelim itemleri %1 vergi alsın bu vergide csw sahibine gitsin cswninde bi değeri olmuş olur eski serverlarda.

Senior Member
    Ömrümde ilk kez belki siriusa geçerim diye pazar charımı kurian yaptım 1 lwl duruyor sadece nick aldım 2 pc ile siriusa girilmez ya

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Neden 1 kişinin 1 hesaptan fazla karakterle online olabilmesine izin veriliyor anlamıyorum. Oyunu aşırı kirleten bir durum.