Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Teşekkürler sevgiler saygılar

Öncelikle herkese iyi geceler , çok uzun yıllardır knight oynayan biriyim , bazen ara ara diyelim , oyuna giremediğim zamanlar olmasına rağmen , yeniden oyundayım . eskiden yaklaşık 50 den fazla accountum vardı , şimdi birileri bana bu herif knight ile kafayı yemiş diyebilir .haklılar ne diim 50 account gerçektende fazla ama bence gerekli gördüğüm için açmıştım .
    geçenlerde pek çok hesabımın artık aktif olmadığını gördüm . çok ama çok üzüldüm . bazıları ile resmi sayfaya girebildiğim halde , bazılarının IDsi silinmiş . foruma bir kaç kez yazdım . ve okuyup ilgilenen dostlar bana ticket atmamı söylediler. bende 50 account için nasıl ticket atacağımı düşünmeye başladım . pek çoğumuzdan çok kere duymuşuzdur , ticket attım ilgilenmiyorlar , cevap vermiyorlar diye. ama öz önce çok duygulandım dün attığım bir destek biletine cevap verilmiş , bende hemen istenen bilgileri verdim beklemeye başladım .
    acaip bir his bu , içimde garip ama çocuksu bir umut doğdu . charda öyle ahım şahım bişi deyok ama , o hesaba yeniden giriş yapabileceğimi düşündükçe çok seviniyorum .
    neyse konuyu fazla uzatmıim .
    buradan Tüm yetkili , ilgili yardımcı olmaya çalışan yetkililere ve okuyan herkese sevgilerimi saygılarımı sunuyorum
    ha bu kim bu saatte derseniz ? eskiden bir Edena vardı Sultans vardı ıamsorry vardı Güneş clanları vardı 24 saat kapışmalar yaşanırdı işte o eski zamanlardan kalan ve sanırım her geçen gün daha da yaşlanan bir kardeşiniz bir abinizim. ismim cem ve Edena'da LaSTPaTRioT olarak bilinirdim. oyundaki tek amacım leveli yada ırkı ne olursa olsun birisi benden bir yardım istediği anda tamamen o kişiye yardım etmeye çalışırdım benim oyun anlayışım knight'ta hep bu olmuştur . LoVeSToRY Clanı sanırım oyundaki en eski clanlardan biridir ve halen daha var .
    neyse fazla uzattım sanırım , okuyan herkese tekrar teşekkürler. hepimiz bu güzel ailenin parçalarıyız .

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hesap problemin varsa, müşteri temsilcisi sizden ek bilgiler isteyebilir, bunları doğru şekilde sağladığınız vakit yardımcı olacaklardır.

Ancak hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmamaktadır. Üzerine 29 Ekim resmi tatilde ekldiğimizde yanıt süresi uzayabilir. Sabırla gelecek olan yanıtı bekleyiniz.

Junior Member
    Teşekkürler GamesDepot , 50 tane hesabımdan vazgeçtim bir tanesini açabilirmiyiz diye heyecanlandım . işin tuhaf tarafı geçen hafta oyuna girebiliyordum . bir anda şifrenizi değiştirin ekranı geldi . siteye girdim şifreyi değiştireceğim . e mail yok sağolsunlar açacaklar gibi . evet dediğiniz gibi sanırım bir tatil dönemine girdik ama Siz bendeki heyecanı bir görseniz inanın görende 83/10 karakteri vardıda onu açtırmaya çalışıyor sanacak