Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Member
    Infractions
    0/1 (10)

Ip cakismasindan olusacak ban sistemi ??

merhaba.. Jr giren aynı evde 2 kisi varsa ip cakısmasından ban mı yıyecek bence sacma..

şöyle yapılabilir afk girenlere önlem olarak bdw sistemindeki sistem olabilir çar hareket etmiyorsa jr den bir süre sonra atılabilir

bu önlem olur veya jr ft ler +83 lvl sınırı getirilebilir??

cözüm cokken 2 kisi oynayan insanların ip cakısmasından ban yiyecek olması cok sacma bence cözüm olarak lvl sınırlaması veya afq olan çarları towna atsn jr den böyle cözüm bulalım

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Etkinliğe aynı IP üzerinden giriş yapıldığı zaman ban atılması gibi bir durum bulunmuyor. Gelecek olan güncelleme ile etkinliklere aynı IP'den girişlere sınır getirilecektir.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    valla clutah çok iyi olur adamlar ft lere mage priestle çift karakterle giriyor sizde biliyorsunuz makroyla girdiklerini adam priestiyle buf atıyor mageyle oynamaya devam ediyor aynı şey ft de de geçerli asıl karakteriyle oynuyor priestine bakı parada sadece heal basıyor afk ları hiç saymıyorum bile jr sırasından 10 dakka önce adam tıklayıp sıraya giriyor ama ne hikmetse jr de 50 dk boyunca afk kalıyor ama kanıtlamak zor.bu gibi insanların tek karakterle girmeleri lazım haksız kazanç sağlanmaması için. vbenzerii diye bir yayıncı var herkes biliyor adam saat 10 ft saatine yakın yayını kapatıyor makroyla çift çar ft jr giriyor magesi Teddyx priest Limboo bunu bilmeyen yok tek bir örnek verdim sadece bu gibi insanlar çok fazla var

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Etkinliğe aynı IP üzerinden giriş yapıldığı zaman ban atılması gibi bir durum bulunmuyor. Gelecek olan güncelleme ile etkinliklere aynı IP'den girişlere sınır getirilecektir.

İyi günler.
    sınır derken ne kadar sınır zaten en fazla 2 char açılamıyormuydu

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    2 tane giriş yapılabilmeli
    ama 3 için sınırlamayı kabul ederim
    abi kardeş oynayanlarda var bu oyunu

Senior Member FFferik16's Avatar
    Gelecek olan güncelleme ile etkinliklere aynı IP'den girişlere sınır getirilecektir.
    Gerçeklerden uzak bir çözüm yöntemi. Çünkü bu bu güncellemeye neden olan kişileri etkilemeyecek, onlar premium alarak çok sayıda karakter sokmuyorlar ki ayrı internet bağlatıyorlar.

JR'de AFK kalınan IP'ye bağlı tüm hesapların banlanmasına nasıl karşı olup da bu güncellemeye karar verirsiniz ilginç doğrusu. JR AFKların cezasının artırılması için görüşülecekti, o da olumsuz sonuçlandı.

Yani niyetiniz gerçekten bu suistimali önlemek mi? Değilse paylaşın lütfen de biz de ona göre boş yere başka şeylere tepki göstermeyelim.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Merhaba,

İyi günler.
    bilmiyorum burada yazılanları okuyor musunuz ama

ben eşimle oynuyorum sınırlama 2 karakter olsun en azından aynı evde oynayanlara zorluk çıkmasın. Ayrıca sizde biliyorsunuz ki JRlere multi sokan 5-10pc li karakterler evlerine birden fazla modem bağlatıyor. Bu insanlar rahat rahat girmeye devam ederken bizim gibilerin zorlanması hoş değil.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Burada kardeşimle eşimle dostumla oynuyorum diyen kimse inandırıcı gelmiyor. Bir sürü haksızlık varken bunun faturasını 6-8 çar jr ye sokup afk kalıp insanlara oyunu zehir edenlere sorucaksınız. Eğer onlardan değilseniz biriniz telefon interneti ile diğeri normal ile girer jr ye sıkıntı değil.

Dert etmenizi gerektirecek bir durum yok, eğer bütün bunun üstüne hala daha direten olursa bilin ki multicidir net.

Yönetim çok yerinde bir adım atmış sonuna kadar destekliyorum.

Bir de sabah jr sinde tıklayıp afk olup işe gidenlere çözüm bulunursa çok güzel olacak.

Merhaba,

İyi günler.
    peki evine 10 tane modem bağlatanlara da kısıtlayacak mı bu sınırlama ? eğer öyle olacaksa gelsin fakat daha fazla premium satmak adına presiz girilebilen bir servera 2 charla giriş engeli gelecekse kusura bakmayın tek amacınız yine PARA olacaktır.

Senior Member WooOOOooW's Avatar
    Nickname
    TRBoring
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Diriliş
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Bu oyunu arkadaşı ile abi kardeş aynı internert oynayanlar var böyle bi güncelleme onları vuracaktır 10 pc ile girenler yine oyuna girmenin bi yolu bulur madem bu 10 pc ile girenleri bitircen 1 ipden 2 char sokulsun hee hiç önüne geçemeyiz dersen etkinlikte afk kalan olursa ver 30 gün banı ver bak bakalım daha afk görüyormusun etkinliklerde burdada yok abi kardeş arkadaşla oynuyorum hiç inandırıcı gelmiyor diyen tayfa bu oyunu sadece illegaller oynamıyor legal bi şekilde oynamaya çalışan insalarda var sır illegaller yüzünden bu adamlara yükleniyorsunuz