Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28
    Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Etkinliklerde afk kalan oyuncuların ip adreslerini 1 hafta veya daha fazla etkinliklere giremesin.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Bir okçu jr 8 dakika sürüyorsa ortalama şu kadar ok kullanır. Ortalama altı kullandığında ve 3 defa şikayet edildiğinde Ban atılmalı.

Bir warior 8 dakikalik Jr'den ortalama şu kadar skil basar. Altında 3 defa şikayet edilirse ban.

Bu gibi şeyler olmalı.

Afk görünmemek için nadiren hareket edip Z r yapan tipler var. İki dakika bir çariyla iki dakika başka çariyla oynayan tipler var.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    En iyisi ip sınırlaması getirilmesi çok iyi fakat bunu yine suistimal edenler olacaktır.Yine afk kalanlar için tüm hesaplarına 30 günlük ban ve ban süresi bitince zindan cezası verilmiş halde oyuna dönmeleri yerinde bir karar olacaktır.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Daha önce de dile getirdim sakınca oluşturabilir dediler ama şu anki durumdan daha az sakınca oluşturacağını düşünüyorum ve yine dile getirmek istiyorum: Vote kick / Oylama. Her oyuncu partideki birini aktivite dışına atabilmek için oylama yetkisine sahip olacak ve partinin tamamı bir kişinin atılmasına karar verirse o kişi aktiviteden atılacak.

Ayrıca bu kadar az GM'nin bu kadar çok sorunla ilgilenmesi imkansız iken bu konuda oyunculardan yardım alacak bir sistem geliştirmek GM'lerin de işini kolaylaştıracaktır

Senior Member
    Nickname
    StanleyIpkiss
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BraveBrothers
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    Daha önce de dile getirdim sakınca oluşturabilir dediler ama şu anki durumdan daha az sakınca oluşturacağını düşünüyorum ve yine dile getirmek istiyorum: Vote kick / Oylama. Her oyuncu partideki birini aktivite dışına atabilmek için oylama yetkisine sahip olacak ve partinin tamamı bir kişinin atılmasına karar verirse o kişi aktiviteden atılacak.

Ayrıca bu kadar az GM'nin bu kadar çok sorunla ilgilenmesi imkansız iken bu konuda oyunculardan yardım alacak bir sistem geliştirmek GM'lerin de işini kolaylaştıracaktır
    buda suistimal edilir en güzeli townda bir süre sabit duranlar jr den atılmalı

bunlar amacı oyna adalet deıl oyunu batımanın pesındeler ben abi kardes oynuyorum artık 2car etkınlıe gıremıyorum giremıyosam oyunu bırakıcam zaten bunlarda servırlara user arar sonra o var bu var yalvarırlar madem adaletlı olucaksınız bdv sıstemı getırın oyunada afk kaln emc atılısn
    Last edited by abn_Z43k95Ya; 11-29-2019 at 05:42 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by abn_Z43k95Ya View Post
    bunlar amacı oyna adalet deıl oyunu batımanın pesındeler ben abi kardes oynuyorum artık 2car etkınlıe gıremıyorum giremıyosam oyunu bırakıcam zaten bunlarda servırlara user arar sonra o var bu var yalvarırlar madem adaletlı olucaksınız bdv sıstemı getırın oyunada afk kaln emc atılısn
    Bir bilgisayar ile modemden, diğer bilgisayar ile mobil internet ile giriş yapabilirsiniz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    oyuna 2 charla girebiliyorken
    etkinliklerede 2 charla girmemiz gerekmezmi
    bu oyunu abi kardeş, baba oğul olarak oynayan oyuncularda bulunmakta

yetkili bir gmden olumlu olumsuz geri dönüş bekliyorum.