Results 1 to 9 of 9
    Senior Member Otache's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    US->Ronark
    Race
    Karus

Otache - Ephesus (Ronark)

Selamlar değerli arkadaşlar.

Resmi siteyi takip konusunda her zaman azimli olmuşumdur, eski resmi forumların da müdavimlerindendim. Eski resmi site yarışmalarında 2 kez büyük ödüle layık görülmüştüm, kısmet oldu burada da Facebook kapak sayfası yarışmasında 3.lüğe layık görüldüm, bu açıdan uğraştığım bazı sanatsal yapıları Knight Online ile bütünleştirmeye çalışıyorum da denilebilir. Knight Online oyunu birçoğumuz gibi benim de hayatımda önemli bir yer kaplamaktadır ama hiçbir zaman kişisel kapris ya da hırslarımı oyuna yansıtmadım ve bu felsefe ile edindiğim ortam sayesinde Knight Online şu an benim için sadece bir oyun olmaktan öte gerçek yaşamın güzel bir uzantısı halini almış bulunmaktadır.

Knight Online'ı yaklaşık 9 senedir oynamaktayım, son 6.5 senedir yani Ronark serverının açılışından beri Ronark'taydım, server birleşiminden sonra da Ephesus serverında oyun hayatıma devam ediyorum. Oyuna giriş saatlerim genelde akşamları mesai birimiyle başlayıp, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor. Forum kullanımı açısından herhangi bir zaman sıkıntım bulunmamaktadır.

Ronark serverı açısından baktığımızda şerif adayıydım, ancak son düzenlemelerle şeriflik konusu askıya alındı. Diğer şerif adaylarımızla (yetkimizin el verdiği ölçüde) hayata geçirmeyi düşündüğüm bazı projeler vardı, bunun için de şerifliğe adaylıklarımızı koyar koymaz çalışmalara başlamıştık, bunlardan bazıları; farmer karakterlerin, npt karakterlerin, krowaz bölgesi koxperlarının, cz slot koxperlarının (Cardinal - Apostle), ego koxperlarının tespiti, ifşası ve video-ksc yöntemiyle kanıtlarının toplanması şeklinde sıralanabilir.

Knight Online'ın eski dönemlerinden bu zamana kadar geçirdiği değişimin az çok her alanında bulundum, malesef çoğunu yaşayarak tecrübe ettiğim bir çok eksiklik gördüm, hepimizin malumu eski yönetimin hakkaniyetsiz ve bencil oyun anlayışlarına rağmen bir avuç legal oyuncu olarak azimle bekledik ve hele şükür şu an gerçekten umut vadedici bir yönetim anlayışı ve yöneticiler var. Eski oyun şirketinden kalan enkazların temizlenmesi ve yerine koyulacak her şey için şu an gerçekten çok büyük umut taşıyorum. Zaten yapılanlar da yapılacakların göstergesi, çok daha iyi bir oyun hizmeti alacağımızdan hiç şüphem de yok.

Eski müdavimlerden biri olarak bir iki paylaşım da ben yapayım eskilerden ödül kazandığım Resmi Site etkinlikleri:

Deneme yazım 27 Mayıs 2011 : http://forums.gamersfirst.com/topic/...i/page__st__40

Resim yarışması 21 Eylül 2011 : http://forums.gamersfirst.com/topic/...i/page__st__40

Nttgame Facebook kapak resmi yarışması 24 Mayıs 2013: http://forum.knightonlineworld.com/f...#axzz2gmXFj0JO
    http://forum.knightonlineworld.com/f...#axzz2WZ7YIrHu

Bunlar da Knight Online forumlarında paylaştığım bazı çalışmalarım:

23 Kasım 2011 : http://forums.gamersfirst.com/topic/...t/page__st__40

Saygılarımla, Otache- Ephesus...
    Last edited by Otache; 10-10-2018 at 12:48 AM.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Çok memnun oldum, ayrıca emeğine sağlık

Class
    Warrior
    Server
    US->Ronark
    Race
    Karus
    Teşekkürler güzel yorumunuz için SpirosVondas.
    Ne hasta bekler sabahı
    Ne taze ölüyü mezar
    Ne de şeytan bir günahı
    Seni beklediğim kadar

Geçti istemem gelmeni
    Yokluğunda buldum seni
    Bırak vehmimde gölgeni
    Gelme artık neye yarar

Üstâd Necip Fazıl KISAKÜREK

Senior Member
    Class
    Priest
    Server
    Anatolia
    Race
    El-Morad
    Memnun oldum Fatih Abi. Seni K2 forumundan beri takip ediyorum, etkinliklerde gösterdiğin performans hep ilgimi çekmiştir

Senior Member UndermineRhymes's Avatar
    Nickname
    UndermineRhymes
    Class
    Rogue
    Clan
    IRestinPeace
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    K2 de gerçekten güzel işler yapıyordun abi. Burada fazla kendini göstemiyorsun.

''WITHOUT MONEY WE'D ALL BE RİCH'' !

Class
    Warrior
    Server
    US->Ronark
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Ch4yLuck View Post
    Memnun oldum Fatih Abi. Seni K2 forumundan beri takip ediyorum, etkinliklerde gösterdiğin performans hep ilgimi çekmiştir
    Ben de memnun oldum kardeşim, senin de güzel paylaşımların vardı Resmi Site etkinliklerinde. Teşekkür ederim güzel yorumun için ve hayırlı olsun moderatörlük...
    Ne hasta bekler sabahı
    Ne taze ölüyü mezar
    Ne de şeytan bir günahı
    Seni beklediğim kadar

Geçti istemem gelmeni
    Yokluğunda buldum seni
    Bırak vehmimde gölgeni
    Gelme artık neye yarar

Class
    Warrior
    Server
    US->Ronark
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4JesusOfANATOLIA View Post
    K2 de gerçekten güzel işler yapıyordun abi. Burada fazla kendini göstemiyorsun.
    İlerleyen zamanlarda daha aktif olacağız inşallah, şimdilik bir 3. lüğümüz oldu Facebook kapak resmi yarışmasında ^^ daha da fazlası gelecek zamanla , teşekkürler yorumun için.
    Ne hasta bekler sabahı
    Ne taze ölüyü mezar
    Ne de şeytan bir günahı
    Seni beklediğim kadar

Geçti istemem gelmeni
    Yokluğunda buldum seni
    Bırak vehmimde gölgeni
    Gelme artık neye yarar

Junior Member
    Bende bi yorum yapmak istedim. Oyunda tanısıp ve yaklasık 6 7 8 kac sene oldu bilemem ama iyiki tanismisiz Diyorum Zipir19 unutulmadın d3li0qlan-Imd3li0qlan Gökhan

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Seni tanımak güzel Otache .
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!