Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Hesabim ele geçirildi

Hesabım yaklaşık 1.5 haftadır bir başkasının elinde, bunu nttgame support ekibine defalarca ayrıntılı bir şekilde bildiriyorum, şunun altını özellikle çiziyorum karakterime yakın zamanda kimsenin girmesine izin vermedim. bundan birkaç sene önce doğru düzgün bilgi bile vermeyen insanlar hesabını tekrar alıyorken ben nasıl olurda en ince ayrıntıya kadar bilgi verip karakterimi hala geri alamam,

Elimdeki ss'ler videolar da cabası, hesabımı çalan kişi alalen insanların hesaplarını çalmaya devam ederken burada mağdur olan ben oluyorum,

neredeyse 1.5 hafta oldu nam ve nişan yok 1 kademe dahi ilerleme yok hesabım hala blokeli doğru düzgün cevap dahi verilmiyor.

bununla ilgili yakında tekrar konu açıp en ince ayrıntısına kadar göstereceğim sevgili forum takipçileri eminim ki ağzınız açık kalıcak, sadece bekleyin

13 yıllık oyuncu varken hırsız, şerefsizin biri nasıl olurda adete kollanıyor bunu buradan da paylaşacağım, ki acaba bende mi sorun var diye düşünmekten kurtulayım..

OTP'si bile bende kurulu olan karakterimin ne zaman soyulacağını bekler oldum resmen.. Burada itemlerim çalındı demiyorum itemlerim güvende ama karakterimi geri alamıyorum bunuda belirtmiş olayım..

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır..

Ne demek istediğimi yakında anlarsınız iyi forumlar..
    Last edited by JaoeLL; 10-23-2019 at 11:46 AM.

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Merhaba Jaoell,

Açıklamanda "şunun altını özellikle çiziyorum karakterime yakın zamanda kimsenin girmesine izin vermedim" kısmı üzerinden açıklama yapmak istiyorum. Bu açıklama ile hesap paylaşımı durumu hakkında şüphe uyandırıyor.

Davranış Kurallarımız'da da göreceğiniz üzere hesap paylaşımı, devri veya satışı gibi durumlarda kullanıcılar NTT Game destek birimi üzerindeki haklarından feragat etmiş sayılırlar.

Biliyorsun ki oyuncularımıza her fırsatta hesaplarını kimse ile paylaşmamalarına, başkalarından hesap almamalarına (gerçek para ile olsun veya olmasın) dair açıklamalar yapıyoruz. Çünkü bu gibi durumlarda oyuncularımız hesapları ile ilgili sorunlar yaşayabiliyor ve soluğu destek sistemimiz üzerinde alabiliyorlar. NTT Game olarak Knight Online'ın yayıncılık haklarını üstlendiğimizden itibaren bu durumlardan doğan yüzlerce, belki de binlerce şikayet ve yardım talebi aldık. Biri gider hesabını satar ve destek ekibi üzerinden geri almaya çalışır, diğeri gider hesabını başkasıyla paylaşır ve o kullanıcı hile kullandığı için hesabı kapatılır veya hesabı çaldırır.

Olayın neticesinde; forum üzerinden hiçbir destek alamazsın. İletişimini destek ekibi üzerinden sürdürmen gerekiyor.
    Last edited by Khaliz; 10-23-2019 at 01:04 PM.