Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Sirius'a klavye delikanlıları doldu yine gereken yapılmasını arz ederim

Kanıtlar CR ye
    Last edited by Death_Stroke; 10-22-2019 at 09:22 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyun Kurallarını uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports Dışında işlem yapılmamaktadır.

Cheat Reports Kullanımı

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Oyun Kurallarını uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports Dışında işlem yapılmamaktadır.

Cheat Reports Kullanımı
    CR açtığımız konu da işlem yapılmayıp kapatılıyorsa ne yapacağız? Destek bileti mi gönderelim?

Ben hile kullandığına %100 emin olduğum adamı şikayet ettim, 6 gün önce cr konusu kapatıldı ama adam hala oyunda. Evet ne yapalım, tekrar kapatsınlar diye CR'ye konu mu açalım?

Quote Originally Posted by AmaurA View Post
    CR açtığımız konu da işlem yapılmayıp kapatılıyorsa ne yapacağız? Destek bileti mi gönderelim?

Ben hile kullandığına %100 emin olduğum adamı şikayet ettim, 6 gün önce cr konusu kapatıldı ama adam hala oyunda. Evet ne yapalım, tekrar kapatsınlar diye CR'ye konu mu açalım?
    Açtığınız konu yeterli delil içeriyorsa kapatılmaz. Cr görevlisi kişiler gerekli bilgilendirmeyi konunuzdan yapmaktadır.

Junior Member
    Açtığınız konu yeterli delil içeriyorsa kapatılmaz. Cr görevlisi kişiler gerekli bilgilendirmeyi konunuzdan yapmaktadır.
    Yeterli kanıt vardı. İncelenecek denildi ama işlem yapılmadı. 6 gün oldu. Aynı videoyu nickleri gizleyip attım. ScORp_LioN konuyu kapattı. İstiyorsanız size aynı kanıtları göndereyim gm ekibine ulaştırın. Eğer hileciler banlanmayacaksa konu açmanın anlamı kalmıyor.

Yeterli kanıt vardı. İncelenecek denildi ama işlem yapılmadı. 6 gün oldu. Aynı videoyu nickleri gizleyip attım. ScORp_LioN konuyu kapattı. İstiyorsanız size aynı kanıtları göndereyim gm ekibine ulaştırın. Eğer hileciler banlanmayacaksa konu açmanın anlamı kalmıyor.
    CR Bölümünde yetkim olmadığı için bana göndermeniz bir şey değiştirmez.

Junior Member
    CR Bölümünde yetkim olmadığı için bana göndermeniz bir şey değiştirmez.
    Peki ne yapacağım şimdi? CR konu açacağız gm kapatacak, işlem yapmayacak, foruma yazacağız moderatör konuyu kapatacak. Bu adam 11 gündür rahat rahat programla kasmaya devam edecek öyle mi?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Peki ne yapacağım şimdi? CR konu açacağız gm kapatacak, işlem yapmayacak, foruma yazacağız moderatör konuyu kapatacak. Bu adam 11 gündür rahat rahat programla kasmaya devam edecek öyle mi?
    CR bölümüne açtığınız en erken konu tarihi: 27.12.2018

Bu hesabınız ile 11 gün önce açmış olduğunuz herhangi bir konu görülmemektedir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    CR bölümüne açtığınız en erken konu tarihi: 27.12.2018

Bu hesabınız ile 11 gün önce açmış olduğunuz herhangi bir konu görülmemektedir.
    Diğer hesabımla açtım. Dediğim gibi diğer hesabımda oyundaki nickim yazıyor o yüzden şikayet ettiğim kişi forumu takip edebilir ve şikayet edildiğini anlamasın diye bu üyelikle yazıyorum. bunu diğer kapatılan konuda da yazdım.

GM ile iletişime geçip konu hakkında yardımcı olacaksan diğer forum üyeliğini yazayım.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Diğer hesabımla açtım. Dediğim gibi diğer hesabımda oyundaki nickim yazıyor o yüzden şikayet ettiğim kişi forumu takip edebilir ve şikayet edildiğini anlamasın diye bu üyelikle yazıyorum. bunu diğer kapatılan konuda da yazdım.
    GM ile iletişime geçip konu hakkında yardımcı olacaksan diğer forum üyeliğini yazayım.
    Şikayet edildiğini anlasa bile bir illegalitelik yapılması durumunda bu kişi için ceza kaçınılmaz olacaktır. Ek olarak, bizler sizin şu durumda farklı bir forum hesabı ile konu açtığınızı da bilemeyiz. Forumda bir çok konuya gelerek bu şekilde (bilinmezlik ile) yorum yapıyor, ekibi zan altında bırakıyorsunuz. Lütfen bu tür davranışlara devam etmeyiniz.