Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Angry Kurianların Ardreamdaki Zehir Saçmalığı

iyi forumlar.bilindiği üzere ardreamda zehir ccsi bulunmuyor.kurianlar maşallah tek atışta zehirlerle şaka gibi ama ardream çara 1500 damage atıyor tek seferde.ardream çarın eti ne budu ne.onuda geçtim adama 3 skil vuruyon tek potta hoop full hp artık buna bi çözüm bulun ALLAH aşkına bıktık bu +9 kolsuz itemi adamlardan.lütfen bir çözüm üretelim artık canımız sıkılıyor iyice.2000 3000 tllik çarlara 20 tllik kurian 1500 1600 damage vuruyor.lütfen bir çözüm artık LÜTFENNN.

Malesef kurianda buglar olduğu gibi abartılı yönleride var.Bu karakterin skilleri seviye ve itemden bağımsız sabit damage atmaktadır.Yıllardır defalarca ardream haritasında bu skillerin orantısız güç teşkil ettiğini forumda konular açıp dillendirdik.+9 item kullanıyordum baktım ki maulla arasında fark yok denecek kadar az artık öyle uğraşmıyorum pazardan çek dual maulu oyna.Yapımcı firmanın karakter üzerinde matematiksel hata yaptığı en büyük handikaptır bu skiller.Orantısız güç dedikleri bu olsa gerek.
    Last edited by promo66; 10-22-2019 at 03:33 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ne demek zehir ccsi bulunmuyor
    48 lwlde açılan skilidemi açmanı ben söylücem

Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    ne demek zehir ccsi bulunmuyor
    48 lwlde açılan skilidemi açmanı ben söylücem
    Şikayet eden karakterin rogue olduğunuda nerden çıkardın job belirtmemiş ki?

he ccyi açıcam spike olmadan adamı öldürücem demi zeki çocuks eni

Kankam zaten +9 +10 silahlarda ap olarak saçmalık zehir oynayacaksan tabi.
    Glacier damage posion damage ile orantılı ve toplam str ile alakalı zehir işi.
    Olay bundan ibaret.

Senior Member
    Kurianı kaldırsınlar olsun bitsin...

Senior Member FFferik16's Avatar
    Kurianın zehri silah, zırh ve takılarıyla daha çok orantılı olmalı. Ancak ne yayıncının ne de yapımcının kurianın pratikte ne yaptığı ne ettiği ile ilgili fikri olduğunu sanmıyorum.

birşeylerin değişeceğini zannetmiyorum ama yinede açtım konuyu arkadaş ful 3 takıyla can 1860 1900 en fazla adam 3 zehir atıyo zehirler 300 328 350 330 1 tanede atack skili vuruyo hayırlı işler güm aşşağıya adamın elinde +8 dual maul var köpek gibi vuruyo ben adama 3 tane vuruyom can gıdım kalıyo şöyle bi saçmalıkta var adam ölmesin diye yapılmış sanki.neyse adam 1 pot basıyo çift pot diye geçiyo ts süresi deniliyor adamı kesiyosun towndan çıkarken ts basarak çıkıyo iyice can sıkıntısı olmaya başladı bu olay

Senior Member
    Son yaptıkları ile zaten artık CZ ye gelemez oldu çöp oldu Kurianlar. Oldu olacak Kurianları warriore çevirsinler oyunun amacı da buydu zaten. Assasin warrior priest 3 lü gözbebekleriyle mutlu mutlu pk atsınlar. ben sattım Kurian için aldığım scleri ne basacam daha. mantıkdışı olay ile rushu kumara dayalı yaptılar. 10 da 1 tutuyor. 70 pull 10 da 1 tutuyor. dalga geçmek isteseler böyle char yapmazlar. neyse oldu olacak komple kaldırın deyin olsun bitsin.