Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Senior Member

Kurian Abi Ben de Pazar Kurabilir Miyim?

Pazar kurabilmemiz için illaki hiç sevmediğimiz şu Kurian'lardan açmak zorunda mıyız?

4 slot karakter açma hakkımız var ilerde server birleşimi oluyor, bir şeyler oluyor, karakter değişmek istiyoruz...

Zaten kısıtlı hakkımız var ve Koreko'da olan karakter silme özelliğini bize 2800 Cash'e dayıyorsunuz.

Bu aptal görünüme nasıl bir çözüm öneriniz var merak ediyoruz?
    Last edited by khn_mk25PNtS; 12-13-2019 at 01:20 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    bu fotoğrafı gördükten sonra emin oldum ki siriusta oynanmaz

Senior Member FFferik16's Avatar
    İyi ki yeni sunucularda oynamıyorum dedirten görüntü. Kendi oynadığım karakter de olsa bu durum çok can sıkıcı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AbbyKO View Post
    bu fotoğrafı gördükten sonra emin oldum ki siriusta oynanmaz
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    İyi ki yeni sunucularda oynamıyorum dedirten görüntü. Kendi oynadığım karakter de olsa bu durum çok can sıkıcı.
    Yakmalık slotunda ortalama 12 dakikada 1 yakmalık aldım. Genie'nin tanesi 2m.

2 saatte 10 tane yakmalık geldi. Para biriktirebilmem için yakmalıkları pazar kurup satmam lazım.

Ancak pazar kurduğumda ben kendi ekranımdan kendimi göremiyorum. Ekran kötü bir ekran değik ortalama ko oyuncu bilgisayarlarından daha üst bir ekran.

Bu kurianların folkta buy pazarları var 200'k dan. Gidip onlara atmak mecburiyetindeyim.

10 tane yakmalığı buya attım elime geçen para 2m.

2 saat boyunca boşuna mı slot kavgası ks derdi çektik?

Sadece bu kurian çetelerine çalışıyoruz.

2 gece önce uruk hailere bıraktım çıkan old takıyı kurıanlara atmak zorundayız. Satmak istesek satmamız imkansız zaten buy sel arası 1m fark var. Normal bir oyuncu pazar kurduğu an adam gelip 100k düşüğüne kuruyor. Yine elinde kalıyor yine adama atmak zorundasın.

Sonuç olarak sadece Genie parasını çıkarabiliyoruz. Çıkardığımız itemden para biriktirebildiğimiz yok.

Tüm server bu kangren kurian çetelere çalışıyor. Bari şu aptal karakterin görüntüsünü değişseler de gelip üzerimize aygır gibi çökmeseler.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Pazarda her charın görüntüsünün aynı olması lazım aslında. Yapılabilir mi bilmiyorum da mesela pazar kurunca herkes sundires npc'si gibi gözükse sorun kalmayacak. Ya da pazar kurunca char gözükmesin sadece tezgah gözüksün. Bunu bi şekilde çözebilirler aslında. Kurian yokken karus warriorler yapardı bunu, şimdi de kurianlar.

Member ZodBehelitss's Avatar
    Nickname
    Guts
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Siruis a girdimde cidden mülteciler gibi heryer çok dağınık ve düzensiz o yüzden altarda başladım gayet güzel ortam var

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Pazarda her charın görüntüsünün aynı olması lazım aslında. Yapılabilir mi bilmiyorum da mesela pazar kurunca herkes sundires npc'si gibi gözükse sorun kalmayacak. Ya da pazar kurunca char gözükmesin sadece tezgah gözüksün. Bunu bi şekilde çözebilirler aslında. Kurian yokken karus warriorler yapardı bunu, şimdi de kurianlar.

O uygulama aslında oyunda mevcut.Chaos en net örnek.Ama nedense yapılmamakta.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by promo66 View Post
    O uygulama aslında oyunda mevcut.Chaos en net örnek.Ama nedense yapılmamakta.
    Aslında olabilir. Delosta castellan bölgesine geçince de herkesin görünüşü aynı oluyor. Demek ki yapılabiliyor. Moradona geçince de herkesin görüntüsü aynı olacak şekilde düzenlenebilir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Daha öncelerde oynadığım bir kaç online oyunda pazar kurunca görüntünüz direkt olarak tezgaha dönüşüyordu, olmayacak bir şey değil. Mesai saatlerinde bu konuyu Khenarth ile görüşeceğim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Daha öncelerde oynadığım bir kaç online oyunda pazar kurunca görüntünüz direkt olarak tezgaha dönüşüyordu, olmayacak bir şey değil. Mesai saatlerinde bu konuyu Khenarth ile görüşeceğim.
    Peki sonuç?