Results 1 to 9 of 9

Jr de bug sonucu kazandığım ödü hakkımın tarafıma teslim edilmemesi

sirius sunucusunda 20.10.2019 22.50 vakitli jr etkinliğinde kazanmama rağmen bug sorunu yaşayıp jr den çıkamadım.yetkililere bilet attığım halde aldığım cevap son derece marka ismini itibarsızlaştırmıştır.Tarafıma Yönetim ekibi olarak yaptığımız değerlendirme neticesinde bu zamana kadar Destek Ekibi'ne bu sorunu gösteren ekran görüntüleri ile ulaşan kullanıcılarımıza yaptığımız telafi çalışmalarının 25 Eylül 2019 itibarıyla sonlandırılacağı bilgisini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu tarihten sonra Destek Ekibi'ne iletilen Juraid Mountain sorun bildirimleri için herhangi bir telafi yapılmayacaktır bilgisi paylaşılmıştır.Ben ve benim gibi birçok kişi bu oyuna vakit emek veriyoruz.Sizlerden telafi değil hakkımızı istiyoruz.Böyle bir açıklama ile bizlere mağdur etmek bir kenarıya ntt game marka ismini itibarsızlaştırıyorsunuz.Eğer bug olmasaydı o ödülü zaten alacaktım,kanıt ile kazandığım ödülü tarafıma verdiğinizde bir telafi değil hakkı teslim etmiş oluyorsunuz ve sizden eksilen birşey olmuyor,kendi hatanız oyun bugunu çözemediğiniz için ben ve benim gibiler mağdur oluyor.

Senior Member NeverFree's Avatar
    O Chara vermesinler zaten vermiyorlarda

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    25 Eylül tarihinden itibaren gem telafisi yok. Geçmiş olsun.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Maalesef hakkımız olanı bile artık alamıyoruz. Daha önce veriyorlardı ticket atıp ispat ettiğinde ama şimdi bug'un düzeltilmesi için ( sanki yeni bir bugmuş gibi ) yapımcı firmaya bildirdik diyorlar. Topu taça atıyorlar. Madem bildirildi o zaman bug düzeltilene kadar gem telafisine devam edin?

aynı sorun bugunde bızde oldu

Junior Member
    az önce benide atmadı gitti silvery gemler

Senior Member darbzen2o12's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    vega'da jrde bug yok.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.