Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 42
    Öncelikle herkese iyi günler diliyorum,
    Hesabım bugün bir ekranda dizi izlerken her zaman yaptığım gibi ÖZELLİKLE söylüyorum elim ile maden yaparken tpt diye bir sebepten ban yedi!
    Donanımsal makro yüzünden hapis yazmışsınız mouse üzerinden makro kullandım evet fakat hapis değil süresiz ban atılmış hesabıma, bunun sebebinin başka bir şey olduğunu düşünüyorum ve mouse üzerinden kullandığım makro haricinde başka hiç bir illegal program kullanımım bulunmadı!
    Ticket attım fakat geri dönüş tabi ki otomatik olarak yapıldı.
    Burada insanlara kanıtlarınız olduğunu belirtmişsiniz fakat ben yediğim ban için haklı bir sebep göremedim, makro için hapis kabul edilebilir bir sebep kabul edilebilir.
    Fakat illegal yazılım kullanmadan koxp vb. süresiz olarak ban yeme sebebim nedir öğrenmek istiyorum!

Hesap adı yaklasmaKOPARIRIM

Junior Member
    "GM ekibimiz tarafından günlük yapılan incelemeler sonucunda, hesabınız üzerinde illegal program kullanıldığı tespit edilmiş" diyor allahım çıldıracam. gündüz 30 dk madende durdum 2 saat abys e çıktım. abi 60 skili kullanan mageyim neyin illegal programı allah için söyleyin. faremde 3. tuş yok. makro deseniz değil. yav o zaman niye banlıyorsunuz. ticket atıncada gm uygun gördü banladı.... olduuuu boşu boşuna para veriyoruz oyuna gm bey canı sıkılanı banlasın diye bu kadar emek veriliyor

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lap_zjkYHJ1B View Post
    Öncelikle herkese iyi günler diliyorum,
    Hesabım bugün bir ekranda dizi izlerken her zaman yaptığım gibi ÖZELLİKLE söylüyorum elim ile maden yaparken tpt diye bir sebepten ban yedi!
    Donanımsal makro yüzünden hapis yazmışsınız mouse üzerinden makro kullandım evet fakat hapis değil süresiz ban atılmış hesabıma, bunun sebebinin başka bir şey olduğunu düşünüyorum ve mouse üzerinden kullandığım makro haricinde başka hiç bir illegal program kullanımım bulunmadı!
    Ticket attım fakat geri dönüş tabi ki otomatik olarak yapıldı.
    Burada insanlara kanıtlarınız olduğunu belirtmişsiniz fakat ben yediğim ban için haklı bir sebep göremedim, makro için hapis kabul edilebilir bir sebep kabul edilebilir.
    Fakat illegal yazılım kullanmadan koxp vb. süresiz olarak ban yeme sebebim nedir öğrenmek istiyorum!

Hesap adı yaklasmaKOPARIRIM
    Merhabalar, XCode oyun bilgisayarınızda açık iken AFK*** isimli bir klasörün içindeki uygulamanın oyuna etki ettiğini tespit etmiş ki bu programın bot olarak kullanıldığı bilinmekte. Bu sebeple hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Quote Originally Posted by Kurtunbiri1 View Post
    "GM ekibimiz tarafından günlük yapılan incelemeler sonucunda, hesabınız üzerinde illegal program kullanıldığı tespit edilmiş" diyor allahım çıldıracam. gündüz 30 dk madende durdum 2 saat abys e çıktım. abi 60 skili kullanan mageyim neyin illegal programı allah için söyleyin. faremde 3. tuş yok. makro deseniz değil. yav o zaman niye banlıyorsunuz. ticket atıncada gm uygun gördü banladı.... olduuuu boşu boşuna para veriyoruz oyuna gm bey canı sıkılanı banlasın diye bu kadar emek veriliyor
    Firefox bir web tarayıcısıdır, lütfen aynı ismi taşıyan illegal yazılımları kullanmayalım. Hesabınız bu illegal yazılım sebebiyle süresiz olarak kapatılmıştır.

Bir hata olduğunu düşünüyorsanız destek bölümüne bilet gönderebileceğinizi unutmayın.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    kurtunbiri

entry nick uyumu

Junior Member
    Bu sefer kinart değil pate vurdu ve goooll oldu kinart pateye kızıyor neden bana pas atmadın diye,ama tribünler ayakta golün sevincini yaşıyor...Adamsınız devamını ivedilikle bekliyoruz,nolur arayı uzatıpta fırsat vermeyin şu botçulara.Ayrıca burada ağlayanlara attığınız kapaklar muazzam :P eminimki bu kapakları 2-3 ay boyunca atmaya devam edin,ağlayan kardeşlerimizin sayısı hatrı sayılır derecede azalacaktır.Kalın sağlıcakla

Junior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Merhabalar, XCode oyun bilgisayarınızda açık iken AFK*** isimli bir klasörün içindeki uygulamanın oyuna etki ettiğini tespit etmiş ki bu programın bot olarak kullanıldığı bilinmekte. Bu sebeple hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Firefox bir web tarayıcısıdır, lütfen aynı ismi taşıyan illegal yazılımları kullanmayalım. Hesabınız bu illegal yazılım sebebiyle süresiz olarak kapatılmıştır.

Bir hata olduğunu düşünüyorsanız destek bölümüne bilet gönderebileceğinizi unutmayın.
    söylediğiniz gibi bir hata olduğunu düşünüyorum ve bilet göndermek istiyorum ama yollatmıyorsunuz. çünkü sınırlandırmışsınız.

Senior Member __FuILTimeSexY__'s Avatar
    Nickname
    SaSSaSSi0naL
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    NEANDERTHALS
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    birde isimleri öğrenebilseydik iyidi

Junior Member
    14nde banlanan hesabımla ilgili ticket atıyorum , sorunlarımı anlatıyorum ve yardım istiyorum hesabım kapatalıyor . Bu ne tezattır ?
    Trade den ban yedik , açıklamayı yaptık hala aynı şeyler .
    Premiumlu , İtemli charımda ne illegal yazılımı kullanacağım hayret.
    Ticket hesabını kapatmanın açıklamasını kim yapacak ? Çok mu meşgul oluyorsunuz günde 1 ticket okuyarak ?
    Yazık verdiğim paralara.

[QUOTE=Patheoz;1883464]Merhabalar, XCode oyun bilgisayarınızda açık iken AFK*** isimli bir klasörün içindeki uygulamanın oyuna etki ettiğini tespit etmiş ki bu programın bot olarak kullanıldığı bilinmekte. Bu sebeple hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

afkbot dediğiniz klasörün içindeki uygulamayı çok daha önceden 1 kere knight kapalıyken açmış ve kullanmamış olmama rağmen nasıl oyuna etki ettiği gözüküyor? Sadece klasör daha önceden bilgisayarda olduğu için mi ban atıyorsunuz ? loglarda gerçekten böyle bir botu kullandığımı gösterecek kanıt bulunamkta mı ? Çünkü ben hiçbir zaman kullanmadığım konusunda kanıt verebilirim.
    Böyle bir programın daha önceden indirilmiş ve 1 kere açılıp sonra kapatılmış kullanılmamış olması gerçekten perma ban sebebi midir ?
    Tekrar söylüyorum kullanmadığımı ve 1 kere bile oyuna etki etmediği oyun açıkken açık olmadığını kanıtlayabilirim, ben sadece gerçekten loglarda böyle bir girdi mevcut mu ve benim bu botu gerçekten hesabımda kullandığımı gösterebilir misiniz merak ediyorum!
    Şahsen haksızlığa uğramış biri olarak bu tarz programları oyununuza para yatırmadan bir sürü hesapla yapmak sanırım daha mantıklı size zarar vererek!
    Kullanmadan da ban yiyoruz nasıl olsa verdiğim emeğinde klasör isminden dolayı hiçe sayılmış hiçbir ceza verilmeden bot bu 1 kere etki etmiş gibisinden direkt olarak tekrar belirtiyorum illegal bir uygulama KULLANMADAN hiçe sayılması gerçekten içler acısı.

Hesabım her ne kadar maddi olarak çok yüksek değerli bir hesap olmasa da haksız yere ban yemiş olmak hiç hoş değil gerçekten,
    Makro yüzünden ban attık deseydiniz tamam diyebilirdim fakat kullanmadığım bir programın klasörü veya daha önceden açılıp bakıldığı oyun açık bile değilken üstelik.
    Oyun açık olduğu süreçlerde pc de hangi programlar açık kendim kanıtıyla bile veririm size, istediğim şey hesabı geri almak değil haksız yere aldığım böyle bir cezaya karşı durmak. Yapabileceğim bir şey varsa yardımcı olabilir misiniz acaba yönetici bey ?