Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LUCOMON61 View Post
    kendi şahsi düşüncem korekodaki güncellemeler bizi alakadar etmemeli usko oyuncuları ne istiyor bunu konuşmak lazım
    Maalesef USKO'da ki oyuncu isteğine göre değişmiyor hiç bir şey. Her şey KoreKO'dan geliyor. Orada ne varsa buraya da zamanla geliyor. Onun için isteyebileceklerinizin sınırı KoreKO. Oradan daha fazlasını istemek ya da farklı bir şey talep etmek ütopik.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by OnlyTRANCEE View Post
    Maalesef USKO'da ki oyuncu isteğine göre değişmiyor hiç bir şey. Her şey KoreKO'dan geliyor. Orada ne varsa buraya da zamanla geliyor. Onun için isteyebileceklerinizin sınırı KoreKO. Oradan daha fazlasını istemek ya da farklı bir şey talep etmek ütopik.

bende buna kızıyorum madem koreko daki güncellemeler uskoya zamanla geliyor biz oyuncular neden istek ve önerilerde bulunuyoruz ki zaten nttgame yönetimi mgame ye bildirdik haber bekliyoz demekten başka birşey yapmıyor ama bunada şükür karşımızda bir muhattap var
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member
    Düzenleme yapmak zorundalar oyuncuları dikkate almak zorundalar buna mecburlar...

Resmi siteden alıntıdır.

Mutant Barbar Savaşçı Portular...
    ''Mutasyona uğradıkları için ana yurtlarından sürüldükten sonra kendi kolonilerini ve kasabalarını kurdular ve kısa sürede geliştiler.
    Mutasyona uğradıktan sonra artık eski insan görünümlerine kavuşamayacaklarını anlayan kurianlar, gerçek bir savaşçı ırk olmak için, ruhları emerek iyice güçlendiler.
    Daha sonra, ateş ruhlarını emen Kurianlarla, diğer tarzda ruhları emen Kurianlar arasında anlaşmazlık çıkmış ve ayrılarak El Morad ve Karus'un güçlerine katılmaya karar vermişlerdir.''

Sanırım bizimkiler halen evrim geçirmekle uğraşıyorlar

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    benim kuryan ruhunumu arıyor )

Quote Originally Posted by LUCOMON61 View Post
    benim kuryan ruhunumu arıyor )
    bulamamış zaar

Senior Member FFferik16's Avatar
    Birçok konuya detaylı olarak görüş belirten GMlerden kurian hakkında ne forumda ne de Discord'ta çok kez denememe rağmen bilgi alamadım.

Bu kurian oyuncularına çok olumsuz şeyler düşündürtüyor bilginiz olsun sayın GMler.

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    bu halde bİle keyİflİ oynuyorum geÇen hafta sonu karus yayincilari kesİp zipliyordum

Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Birçok konuya detaylı olarak görüş belirten GMlerden kurian hakkında ne forumda ne de Discord'ta çok kez denememe rağmen bilgi alamadım.

Bu kurian oyuncularına çok olumsuz şeyler düşündürtüyor bilginiz olsun sayın GMler.
    Bilgi alamazsın çünkü yapımcı firma bu şekilde olmasını istiyor.Yayıncı firmanın canına minnet.Oyuncu kitlesi az olduğundan dolayı önemsenmeyen bir isyan söz konusu ama boşa.Ömrü 3 ay olan korsan sunucularda bile adamlar her bugunu fixlemişler.Anladımki bizde kasıtlı yapılıyor bunlar.Bence gereksiz yere çare arıyoruz.

Cz de kurian oyuncularına, ardreamda ise diğer joblara büyük haksızlık yapılıyor.Ronark Land'da ezik bir job, Ardream haritasında ise önüne geçilemeyen bir karakter.Bu kadar tezat başka hiç bir karakterde yok.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by promo66 View Post
    Bilgi alamazsın çünkü yapımcı firma bu şekilde olmasını istiyor.Yayıncı firmanın canına minnet.Oyuncu kitlesi az olduğundan dolayı önemsenmeyen bir isyan söz konusu ama boşa.
    Maalesef ki katılıyorum. Hayır en azından yapımcının zaten yaptığı, KoreKO'daki hali olsa bari, oradan bir tek nerf güncelleme getirmek de bir acayip. He ama o geliyorsa diğerleri hayli hayli gelmeli, sanki karaktere gereksiz avantaj istiyoruz.