Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 49
    Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by selimaltar00 View Post
    Kardeşim 7/24 erişim yazıyor diye alıyoruz ne demek ya sizin buna hakkınız yok kardeşim ben premium özelliklerini okuyup almışım bu bir sorun sizin sorununuz çözmek zorundasınız böyle saçma şey olamaz 162 kişi sıra veriyor ben iki yüz küsür tl para vermiş premium almışım oyuna giremiyorum saçmalıkkk
    Bak aşağıdaki yazıda ufak harflerle ne yazıyor. Para verdik diye adamları satın almadık sonuçta yani, tabikide sunucuların en kalabalık zamanlarında Premiumlu kullanıcılar bile sıra bekleyebiliyor. Hea kendi kendine çözüm arıyorsan, yoğun olmayan saatte gir sonra oyundan hiç çıkma ben öyle yapıyorum

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Server'ın kapasitesi atıyorum 1000 kişi ise daha fazla kişi kayıt olmasın. Başka servera başlasın. Oyun aynı oyun sonuçta, bir çözüm bulunması lazım artık. Bu oyunun en sevmediğim yanı oyuna girerken sıra beklemek, yeter artık bıktık... Umarım bir çözüm için uğraşırsınız.

Senior Member
    Yav kardeşim biz bu premiuma neden para veriyoruz neden ? Oyuna girme önceliği için değil mi ben istediğim zaman bu oyuna giremiceksem neden para veriyorum ?

Senior Member
    Ben hakkımı helal etmiyorum. Ben premiuma oyuna giriş için para veriyoru sözde ücretsiz oyuna ama oyuna giriş için premium almasan asla oyuna giremior. para vermeme rağmen oyuna giremiyor hakkımı helal etmiyorum . İster umursayın ister umursamayın ama helal etmiyorum paramı. O parayı ne zor şartlar altında kazanıyoruz .

Junior Member

Angry

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Bilmeniz gereken şeyler var. Bunları açıklayalım. Premiumlu ve Premiumsuz giriş limiti bulunmaktadır. Bu limit dolduğunda sıra saymaktadır. Yoğunluğun en çok yaşandığı zamanlarda Premiumlu oyuncular da sıra beklemektedir.

En kalabalık olan sunucu bugünlerde Sirius'dur. Premiumlu veya premiumsuz oyuncu, limit dolduğu andan itibaren sıra beklemek zorunda kalacaktır.

Bilginize.
    Bu söylediğiniz bir çözüm değil. O vakit premium satarken 7/24 giriş ayrıcalığı diye satmayacaksınız. Madem kapasite probleminiz var kapasiteyi artırırsınız ki premium sattığınız müşterileriniz memnun olur.

Bu oyunu oynayanlara da saygı duyuyorum çünkü sayenizde inanılmaz sabırlı insanlar oldular.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DizzyMaskTeam View Post
    Bak aşağıdaki yazıda ufak harflerle ne yazıyor. Para verdik diye adamları satın almadık sonuçta yani, tabikide sunucuların en kalabalık zamanlarında Premiumlu kullanıcılar bile sıra bekleyebiliyor. Hea kendi kendine çözüm arıyorsan, yoğun olmayan saatte gir sonra oyundan hiç çıkma ben öyle yapıyorum

Benden dünya kadara para alıyorlarsa çözüm üretecekler arkadaş. Ben niye türlü türlü taklalar atacağım yok erken gireceğim yok şunu yapacağım yok bilmem ne . Banane arkadaşım banane. Ben müşteriyim satıcı o . Yeter artık tok satıcı olmaları . İlla topluca oyun bırakmalar mı gelsin . Bıktık usandık artık paramızla rezil olmayı

Junior Member
    TÜKETİCİ haklarına başvursak çözüm gelir mi acaba satılıan ürün özelliği taşımıyor diye ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by casqhr77 View Post
    Bu söylediğiniz bir çözüm değil. O vakit premium satarken 7/24 giriş ayrıcalığı diye satmayacaksınız. Madem kapasite probleminiz var kapasiteyi artırırsınız ki premium sattığınız müşterileriniz memnun olur.

Bu oyunu oynayanlara da saygı duyuyorum çünkü sayenizde inanılmaz sabırlı insanlar oldular.
    Kapasite doldu diye birşey yok ya . Kapasite belirleyen zaten kendileri. Her serverin kapasitesi aynı değil. Arttırıp azaltıyorlar.
    Ben müşteriyim arkadaş benim sorunumu çözmen gerekiyor. Hepimiz dışarıda reel hayatta biryerlerde çalışıyoruz. Sorunlar oluyor. Efendim böyle işte hadi yol al demiyoruz.
    Server kapasitesi arttırıp azaltmak senin elinde diyelim server kapasitelerini fulledin . 300-500 kişi oyuna giremiyorsa kapattığın server 3 ve 4 leri açacaksın bu da senin elinde . Ama sen alışmışsın otomatik cevaplara tok satıcı olmaya neden bu kadar insanı mağdur ediyorsun. Yazık değil mi bu kadar insanın parasına zamanına emeğine. Lütfen gerekeni yapın . Ben sadece oyuna girmek için ayda 160 TL verip oyuna giremiyorsam sen beni mağdur ediyorsun. Bu mağduriyetlerimizi gidermek için ellerindeki imkanları kullan .
    Last edited by borisbaba; 04-03-2020 at 07:21 PM.

Yaklaşık 10-11 saattir Sirius 3 sırasındayım ve hala 12 de sanırım sadece oyunu oynayabilmek için 1 gün boyunca sıra beklemeliyim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by hus_zHcvUEFn View Post
    Yaklaşık 10-11 saattir Sirius 3 sırasındayım ve hala 12 de sanırım sadece oyunu oynayabilmek için 1 gün boyunca sıra beklemeliyim.
    Premiumun yoksa gitcen areste oynıcan knk sirius'a premiumlu zor giriyor