Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Angry Sınırsız mute atmak nedir ban politikasında bile yok lütfen yardımcı olun

09/10/2019 twitch yayında aşşağıda'da görüldüğü gibi yıllardır kullandığım flood yüzünden khenarth tarafından sınırsız mute atıldı gerçekten sorun bu attığım flood olmamalı. millet t-b-l kxp kullanır 3-7-15-30 gün diye başlayan ban cezaları alır biz yıllardır temiz oyun anlayışı ile oyun oynadım ve bana verdiğiniz cezaya bakın 3 defa ticket attım düzelmeyecektir diye bana geri dönüş yapıldı ben şimdi nasıl oynicam charımla ne pm atılıyor nede yazı yazabiliyorum anlamadığım şey sınırsız mute yok ve bu ceza bana nasıl veriliyor ban politikasında sınırsızı geç mute yok.
    char 83/1 2milyon npli char bana biri açıklasın ne yapalım şimdi yıllardır kullandığım flood ve yenimi sorun oldu bu ? madem öyle herkes gibi 3 gün banned atın düzeltin hatamıda kabul ediyorum.
    Last edited by IBlackWicked; 10-19-2019 at 02:58 PM.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Kesinlikle hak etmişsin, birinin bunu yapmaması için tam da böyle bir ceza alması gerekirdi ki saçmalığının farkına varsın. Bu cezayı daha önce almama sebebinse sadece birileri çıkıp rapor etmemiş o yüzden, he etseler de büyük ihtimal süreli ceza alırdın ancak yayında yapman suçunu artırmış.

Diğer yandan bahsettiğin diğer bazı suçlara da verilen haklar konusunda katılıyorum.

Junior Member
    kardeşim olmayan bir cezayı veriyorlar millet t-b-l kxp kullanır 3 gün banned yer devam eder bize yapılana bak

Junior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Kesinlikle hak etmişsin, birinin bunu yapmaması için tam da böyle bir ceza alması gerekirdi ki saçmalığının farkına varsın. Bu cezayı daha önce almama sebebinse sadece birileri çıkıp rapor etmemiş o yüzden, he etseler de büyük ihtimal süreli ceza alırdın ancak yayında yapman suçunu artırmış.

Diğer yandan bahsettiğin diğer bazı suçlara da verilen haklar konusunda katılıyorum.
    yahu ortada reportlama yok canlı yayına denk geldi tamam ben hatamı kabul ettim ama bu gerçekten saçma bir ceza 3gün ban atılsın buna razıyım

Senior Member
    Quote Originally Posted by SloTWorM View Post
    kardeşim olmayan bir cezayı veriyorlar millet t-b-l kxp kullanır 3 gün banned yer devam eder bize yapılana bak
    Kullan bakim 3 gün mü atıcaklar

Junior Member
    Quote Originally Posted by levent5455 View Post
    Kullan bakim 3 gün mü atıcaklar
    ya kardeşim neden kullanıyım kolsuzmuyum ben tbl kxp açayım ?? neden küfür ettiğin insanların safına geçeyim ben örneklendiriyorum belliki kxptan ban yemişsin ustaca konuşuyorsun

Senior Member
    Race
    Karus
    evet yaptığın 1/3/7/15 gün ban sebebi olabilir. Ama sınırsız mute atılacak bir şey görmedim. Daha ağır hakaretleri yazılı olarak alıyoruz ama reportlanan kişi 1 gün ya da 3 gün ban yiyor. Bu arkadaşa da aynı cezayı vermeniz lazım. Sanırım yayını sabote ettiğini düşündüler. Sınırsız mute çok ağır olmuş. Düzeltilmeli.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Flood, küfür, hakaret gibi durumlar için susturma cezası uygulandığı duyuruldu. İtirazlarınızı destek ekibi üzerinden yapabilirsiniz.

Ayrıca, konuyu başlatan yazınıza eklediğiniz görsel için hesabınıza bir uyarı atıyorum. Bunun için ceza almışsınız ve size bunun için yayından ceza verilmiş. Forumda da kullanamazsınız. Devamı halinde uzaklaştırılabilirsiniz, konu yoruma kapatıldı.