Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Angry Kurianların pazarı mahfetme sorunu..!!!

şu görüntüye bakarmısınız kurianlar pazarı mahfediyor yetkili arkadaşların bu kötü görüntüye bir çözüm bulmasını istiyorum item alıp satamıyoruz boş yer bulmak çok zor ve bu durumdan sadece ben rahatsız deliğim die düşünüyorum..

Hadi tamam 10 tane karakterin var farm yapıyorsun ama aynı Ip'den birden fazla pazar kurulması engellenmeli.

Junior Member
    isterse 50 tane soksun kardeşim ama kurianlar pazar kurmasın onun yerine farklı bi job kursa o kadar alan kaplamıcak

Senior Member
    bizimkilerin hiç bi söz hakkı yok böyle şeylerde anca yapımcıya gidiyor yapımcıda ne kullanıyorsa çok farklı kafalarda bakmıyordur bile bune böyle diye 2.ci czleri kapatamayan yapımcıdan ne kadar beklentiniz varki böyle şeyler için?

Senior Member
    Oynayabiliyorsa eğer 1500 çar soksun sorun yok ancak dediğiniz gibi bunların hepsi 35 level, tek işleri pazar yapmak.Moradonda çok fazla yer işgal ediyorlar.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bir kurian olarak iğrenç bulduğum görüntü. Herhangi bir sınıf pazarda sadece varlığıyla avantajlı olmamalı ve herkes kendi oynadıkları karakterleri ile pazar kurmalı. Gerçekten utanç verici, can sıkıcı bir görüntü.

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Maradon'da adım atacak yer kalmıyor... Cüsseli karakter. Karakter seçimi kişinin kendi tercihi ama bu farm karakterleri ve aynı ıp'den giren pazar çarlarına bir çözüm getirilmeli.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    moradonda otomatik küçülsün karakterler sc basılı gibi olsun görüntü olarak düzelir alın size muhteşem fikir

Junior Member
    O DA BİRŞEYMİ siriusta ts basıyorlar

Senior Member OnixPK's Avatar
    Nickname
    Siyahlar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Doru valla ben pazarı açmıyorum.
    Pazarlara bi düzen gelmesi lazım. Parsel parsel bölerekmi dersiniz. Yoksa bir oyuncunun dairesel alanın 50cm uzanami dersiniz bilmem ama. Bu konuda bi çözüm lazım.