Results 1 to 8 of 8
    Banned

Konu silinmesin lütfen ben gibi düşünenler gelsin

Yav arkadaşlar bu ne sacmaliktir ya. Biz oyuna para veriyoruz kardeşim nedir bu lag ya. Mecbur muyum ben bunu çekmeye. Düzelmesi için bisiler yapın ikide bir dc olmak zorunda miyim ben her jr vaktinde. Sırtımızdan para kazaniyosunuz işinizi millet yapıyor videosudur fotosudur illegaldir siz bi lag olayını ve bunun gibi bazı sorunları çözemiyorsunuz. Ne zaman adam gibi iyileşecek bu oyun ya. Zamanin en iyi online oyunu en kötü online oyunu oldu ya. Yeter cidden. Bu ne vurdumduymazlik ya

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Sunucularda herhangi bir lag durumu mevcut değildir. Kullandığınız internetin müşteri hizmetlerini arayarak bir sorun olup olmadığı konusunda destek alabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Berbat bir ADSL kullanıyorum bende bile lag yok. Bir tek akşamları oluyor o da web sayfasına bile zorla giriyorum. Akşamları o kadar kötü internet özellikle de cuma ve pazar günleri akşamları. Lag olduğu zamanlar şu siteye gir 3 4 defa peşpeşe speed test yap ping download upload değerleri yazarsan kestirebiliriz lagının kaynağını. Bir de 2 ay önce dayım geldi ipad iphone paso lag yaptı sürekli icloud ile iletişime geçerse telefon o bile etkiliyor.

https://www.speedtest.net/

Sıfır lag.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bu konuyu bu şekilde ben açsaydım hesabım cezalandırılırdı. Sanırım cezai işlemler kişilere göre veriliyor
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Banned
    Quote Originally Posted by LUCOMON61 View Post
    Bu konuyu bu şekilde ben açsaydım hesabım cezalandırılırdı. Sanırım cezai işlemler kişilere göre veriliyor
    Ne alaka ya neyin kafası dostum bu küfür mü var olayda saygısızlık mi var ??

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Sunucularda herhangi bir lag durumu mevcut değildir. Kullandığınız internetin müşteri hizmetlerini arayarak bir sorun olup olmadığı konusunda destek alabilirsiniz.
    Üstad internetim mükemmel kopma bile yok be zamanı full lag bu her gece böyle

Senior Member dawt53's Avatar
    Lag yok diyenler geçen ex eventte destana girmemişler herhalde kabul edin artık bu oyun çok eski bir altyapıya sahip ve destekleyen severler belliki yetersiz wow gibi bir şey beklemeyin üst düzey bir güncelleme veya update olmaz çünkü koreko mantığında devam ediyor şirket yeniliğe açık değiller nato kafa nato mermer gesabı dvam ediyor gm ler gerekli konuları iletiyorlar bence bu konuda onların suçu zaten yüzde 1 bile değil kendi beğendikleri şeyleri oyuna ekleyip çıkarıyorlar 83 erken gelmesi buna bir örnek bizim bakış açımızdan bakamıyorlar oyuna sonuçta sahibi onlar mecburen ne yaparlarsa uymak zorundayız ki seveni çok olan bir oyun yanii şu oyundan mesela asas jobunu siliyoruz deseler hiç bir şey değişmez yine oynayanı olur