Results 1 to 8 of 8

Exclamation çalinan hesap için ticket atamiyoruz!! Yardim edin

Merhaba,
    Benim hesabım yaklaşık 2 hafta önce çalındı kendim almaya çalıştım beceremedim.Bu hesabı yeni açtım,Ticket atmaya çalışmama rağmen Npoint istediği için şikayetimi bir türlü yetkililere bildiremedim.Aynı ortamda bulunduğum şerefsizin biri tüm bilgilerimi değiştirdi hesabıma giremiyorum,hesabın ilk açıldığı eski tüm bilgileri mevcut. NttNow telefon kaydından ilk hesap açılış kayıtlarına kadar. Hesabımı geri alabilmek için Yardımınıza ihtiyacım var. Yardım etmicekseniz bile hesabımı çalan Hırsıza IP Ban atın,hesabıda banlayın. Benden başkalarınında hesabını çalmaya çalışmış.Bu karaktersiz hırsız geçimini bundan sağlıyor. Oyun ve tüm oyuncular için potansiyel tehlike. Gm lere bildirirseniz ve birine ulaşmama yardımcı olursanız çok memnun olurum acil yardıma ihtiyacım var
    İyi Çalışmalar.

Senior Member dawt53's Avatar
    Ticket atmadan yardımcı olmazlar kc yükleyip atman gerek 5 kc alıyor zaten

5kc alıyorda minimum nekadar yükleniyor? bi ticket için 20-30 tl ödemen lazım. Şaka gibi bi sistem var. Sadece kc almayı düşünmüşler insanların mağduriyetlerinin dahada artacağını düşünmemişler. Al işte özel mesajla alakasız yerlere konu açarak ulaşmaya çalışıyoruz zaman kaybından başka birşey değil. Hırsızlık yapmak,hile yapmak daha kazançlı oyunda. Hakkınla birşey yapınca hep bi kötülük,zarar görüyosun. Steamda kafalarına göre banladılar,ticketlera cevap bile vermeyip oldu bittiye getirip kapattılar.Burda da hırsızlara fırsat veriyolar insanların ulaşmalarını zorlaştırarak. Bana yardım etmiceklerse charı banlasınlar bari çalan hırsızın olmasın ama yok sadece normal oyuncular zarar görsün amaç bu. Okuyan bir görevli varsa mail,mesaj,ticket yoluyla yardımcı olsun, yardımcı olmucaksa da Altar Serverında nick INeverGiveUp charı komple banlayıp hırsızada IP Ban atın bari bu görevinizi yapın bana yardım etmenizi geçtim hırsıza zaman kazandırmayın.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bilet için 1npoint olması yeterlidir, Bilet gönderdiğiniz hesaptan bu eksilmez sadece spam yapılmasını engellemek için 1 npoint olması istenmektedir. Farklı bir hesapta varsa ondan atabilirsiniz.

İşte Np/Kc olan hesabım komple çalındı sorunda orda. Başka ticket atabilceğim npointi olan hesabım yok. Bu yüzdende daha çok vakit kaybediyorum hırsızın yaptığı yanına kar kalıyor yetkililere ulaşamadığım için. Kimse yardımcı olmuyor. Bari yardımcı olmucaklar herşeyden geçtim hesabın nickini verdim onu banlasınlar çalanada IP ban atsınlar başkalarına zarar vermesin. Npointli hesabım olmadığı için ticket atamıyorum. Zaten zarar etmişim yeterince 1 npoint ile ticket atmak için 20-30 TL daha yükleyip daha da zarar mı edeyim yani. Birileri iletişime geçsin benimle mail veriyorum yada başka konuya çeksin, ticket atabileyim havada kalmasın yani

Np Kc eksilmesinden alınmasından bir çekincem yok. Sorun şu ki 1 Np li Kc li hesabım yok. Np si olan Hesabım çalındığı bilgileri değiştirildiği için hesabı yeni açtım oyüzden ticket atamıyorum başka hesapta bulamadım bu yüzdende bir çözüm bulmaya çalışıyorum. Her geçen zamanda benim aleyhime hırsızın faydasına oluyor. Hırsızlığın faydası var, mağdur olanın yapabilceği hiç bir şey yok! 1 NP Lİ HESABIM OLMADIĞI İÇİN, TİCKET ATAMIYORUM.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Destek sistemine giriş yapın ve biletlerim bölümünden adınıza açılmış olan bileti hesap bilgilerinizle doldurduktan sonra biletinizi güncelleyin. Destek ekibi sıranız geldiği zaman gerekli bilgileri kontrol edip, tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

İyi günler dilerim.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    Kardeşim öncelikle geçmiş olsun bende bu durumdan muzdaribim seni anlıyorum fakat,

npoint karşılığında olması çok doğru birşeydir bak ben 1 haftadır bekliyorum support ekibi yetişemiyor, çünkü insanlar bedava diye olur olmadık şeye fazla fazla ticket atıyorlar.

bu durumda npoint almamayı bırak belkide her ticket 30tl olsa yeridir benim fikrimdir bu