Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33
    Senior Member

Db Priestlerden ne zaman kurtulacağız.

Selam herkese...

Ben toplam 3-5 saniye kilitliyorum diye ,kitlemenin başarı oranı düşürüldü.
    Devil ts birkaç vuruşta bozulduğunda anında yerde kalıyorum.
    Zehirlerimin tesiri o kadar zor artıyor ki,nasıl ayarladılarsa...

Peki bu debuff preistlerin olayı nedir böyle? Sadece elini kaldırıp bir super parasite veya parasite attığında ,üzerinde ne item olursa olsun yerdesin.Bu üzerimize attığı skiller 2 dakika boyunca silinmiyor.Yıllardır bu böyle.Hiç kimse birşey demiyor.

Neden ? Çünkü herkes işine geldiği gibi ,kendi tarafından bakmayı biliyor.

Sizce bu adalet mi? Nasıl birşey bu ,bana biri mantıklı bir şekilde izah etsin.

Senior Member
    cure diye bir skill var oyunda onu basarsan anında silinir hatta sc diyede birşey var oyunda cureni aldıktan sonra eskisinden daha iyi durumda bile olursun.

adalet derken +8 maul ile +9 +3 setli adamları kesmenizin önüne geçmelerini mi diyorsun evet bence adaletli

Senior Member
    Quote Originally Posted by xFuJux View Post
    cure diye bir skill var oyunda onu basarsan anında silinir hatta sc diyede birşey var oyunda cureni aldıktan sonra eskisinden daha iyi durumda bile olursun.

adalet derken +8 maul ile +9 +3 setli adamları kesmenizin önüne geçmelerini mi diyorsun evet bence adaletli
    Kardeş sundriese gittim ,10-15 tane cure potion aldım.Skillbara konulmuyor.
    "Basarsan" demişsin,ne biliyim...

Senior Member
    bende adama doğru skill bastım ama kitlenmedi allah allah ilginç dur birde yanıma çekmeyi deneyim town önüne geleni expe yatırayım belki o çalışır.

Member Mandy_Maria's Avatar
    Nickname
    MandyMariaIsBack
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bende adama ice atiyorum dondurmuyor

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Yok artık Warrior çok vuruyor diyeni gördüm, mage çok yiyor diyeni gördüm de bunu ilk kez görüyorum.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Her kurian konusunda olduğu gibi bu konuda da kurian bilinmediği için tamamen bilgisiz ve kendi sınıfları bakış açılı yorumlar gelecek. Sabırlar diliyorum.

Katılıyorum, durumun anlaşılması için böyle öneriler gerekli aslında. Priest'in db'si-toplu cure'ü, roguenin LF'si, warriorun battle cry'ı, magenin tp skilli de seksin mi? Bence hiçbiri sekmesin ama öyleyse kurian kitleme de sekmesin. He madem öyle o zaman bunlar da seksin de ondan sonra hepimiz burada şu skiller sekmesin diyelim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    Yok artık Warrior çok vuruyor diyeni gördüm, mage çok yiyor diyeni gördüm de bunu ilk kez görüyorum.
    Alışsan iyi olur.
    Yıl olmuş 2019 , 2 dakika süren bir skill mi olur ?
    Benim saniyelerimi bile çalmayı biliyorlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Her kurian konusunda olduğu gibi bu konuda da kurian bilinmediği için tamamen bilgisiz ve kendi sınıfları bakış açılı yorumlar gelecek. Sabırlar diliyorum.

Katılıyorum, durumun anlaşılması için böyle öneriler gerekli aslında. Priest'in db'si-toplu cure'ü, roguenin LF'si, warriorun battle cry'ı, magenin tp skilli de seksin mi? Bence hiçbiri sekmesin ama öyleyse kurian kitleme de sekmesin. He madem öyle o zaman bunlar da seksin de ondan sonra hepimiz burada şu skiller sekmesin diyelim.
    priest ve mageler için sekme yok gibi gözüksede öyle değil işte el düşürme mp çekme veya mesafe gibi handikaplar mevcut siz milleti bilgisizlikle suçlamadan önce tek taraflı bakmamayı öğrenin objektif olunki millette ona göre size yorum yapsın kalkıp öyle rahat rahat db priest kalksın nerflensin gibi içi boş yorumlar yapmamış olursunuz

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by xFuJux View Post
    priest ve mageler için sekme yok gibi gözüksede öyle değil işte el düşürme mp çekme veya mesafe gibi handikaplar mevcut siz milleti bilgisizlikle suçlamadan önce tek taraflı bakmamayı öğrenin objektif olunki millette ona göre size yorum yapsın kalkıp öyle rahat rahat db priest kalksın nerflensin gibi içi boş yorumlar yapmamış olursunuz
    Ben bunların olmaması gerektiğini söyledim zaten, bunları da sadece anlaşılması için belirttim böyle şeyler istediğimden değil, "bakın bunlar nasıl saçmaysa kurianınki de öyle" gibisinden. Birçok konuda da karşı sınıflarımın olumsuz yanlarının giderilmesini istedim/destekledim.

Ve zaten aynı şekilde kurianda da el düşürme, TS bozulma, 5 dakikalık TS dolum süresi, TS'sizken malice+parazit+atak kırmalı gibi olma gibi bir ton daha handikap var ancak bunun yanında hayatta kalmasını sağlayan önemli skillin tutma oranı %50. Ben de "madem öyle..." diye yorum belirttim. Lütfen dikkatli ve art niyetsiz okuyun.
    Last edited by FFferik16; 10-18-2019 at 06:03 PM.