Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33
    Senior Member iVibe's Avatar
    kurian sonradan eklenen bi job olduğu için taraftar kitlesi az. Bu yüzden şamar oğlanına dönüyor. Parti içinde kendine yer bulamayan, tercih edilmeyen bir jobu getirdikleri için yapımcılar utanması gerekiyor ama yüzsüzlüğe vurarak daha da öldürdüler jobu. E kaldır o zaman

Senior Member
    Quote Originally Posted by O1Ezik View Post
    gözünle okur musun yazdığımı DB SKİLLERİ yazmışım sen healden bahsediyorsun biraz daha zorlasan 15 temmuzda meydandaydık felan muhabbetine giriceksin ben diyorum ankara sen diyorsun bi tarafım kara
    Ezik, db skilleri skillde heal dua mı skill değil mi? o da skill bu da skill sen bunu istiyorsun bende heal skilleri için istiyorum aynı şeyi fark yok.
    istediğin şey bu kadar saçma işte.

Kardeş konunu okudum yanlış anlama buda benim görüşüm senin oluşturduğun konu konudaki insanlara sorduğun soru mantıklı izah arayışın Ne bileyim zaten mantıklı bir cümlene rastlamadım neyin mantıklı izahı sana vereceğim en uygun cevap bence : QWE:QWE:Q:WE:QW:EQWE

Junior Member
    maul+8 ile pk atan adamın isyani çok gereksiz konu

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by arrowthai View Post
    maul+8 ile pk atan adamın isyani çok gereksiz konu
    +8 maulu sadece anlık bir gösteri olarak kullanan Kira'ya lütfen Twitch'ten, Youtube'dan veya diğer forum sitelerinden ulaşıp sorar mısın +8 maulla veya itemsiz kurianla PK atılır mı diye. Adam 1 yerde koşullar uygun diye onu kullandı, kurianın koşullarını bilmeyen herkesin diline pelesenk oldu. Atıyorum 100 saat yayın yaptıysa 99 saat 59 dakikası full itemli idi, bir tek bu sahneden her şey sil baştan yapılıyor. Yanlış algı bu.

Bu arada bunu cidden söylüyorum, Kira iyi bir insandır yanıt verir, bu konuda burada yazanları değil de onu baz alacak/ona güvenecekler gidip ona neyin doğru neyin yanlış olduğunu sorabilir, o da iyisiyle kötüsüyle söyler size.
    Last edited by FFferik16; 10-19-2019 at 09:43 AM.

Quote Originally Posted by mirkocrocop View Post
    Kardeş sundriese gittim ,10-15 tane cure potion aldım.Skillbara konulmuyor.
    "Basarsan" demişsin,ne biliyim...
    Yav daha hangi cure potunun hangi jobda işe yaradığını daha hangi cure skilini skil bara koyması gerektiğini bilmiyen adamlar gelmiş DB priest kalksın diye konu açıyor oğlum sürpriz yumurtadan mı çıktınız derler sokak ağzıyla böyle enteresan enteresan konuşanlara

Ya yalvarırım bence en iyi çözüm şu olur Tüm joblar kalksın moradona 1 tane kukla koysunlar herkes zr vursun kuklaya her kukla öldüğünde herkesin cebine 20 lira para gelsin kuklada 1 saatte ölsün 24 saatte 480 tl para kazansın herkes işsizlikde azalır memlekette tüm sıkıntılar çözülür herkesin yüzü güler mutlu oluruz ülkece.

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Öneri mantıklı geldi.

Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by ElMoradCastle View Post
    Yav daha hangi cure potunun hangi jobda işe yaradığını daha hangi cure skilini skil bara koyması gerektiğini bilmiyen adamlar gelmiş DB priest kalksın diye konu açıyor oğlum sürpriz yumurtadan mı çıktınız derler sokak ağzıyla böyle enteresan enteresan konuşanlara
    Arkadaşın yaptığı ironiyi anlamamışsın bir de laf söylüyorsun :d

Senior Member dawt53's Avatar
    lr ice düzelsin bence 16 kişi atıyoz tutmuyor sorsan şans işi derler