Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Junior Member

Pazarda ts basip pazar kurmak bi ceza almamiza sebep olurmu

Konu basit pazarda ts basip pazar kurmak sucmudur. Sucsa pazarda +8 bow wood two maul satilan yerde pazar kuran sahsiyetlerin ts bastiklari halde report edildikleri halde ceza almamalari bunun bi suc olmadiginimi gosterir aciklarsaniz sevinirim

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forumda daha önce açıklandı. Sağ üst bölgede yer alan arama kısmını kullanarak araştırma yapabilirsiniz.

Junior Member
    Okdugum kadariyla ts basmak suc degil. Cunki insanlarin yorumlarina baktigim kadariyla kullanmayan kisiler bile kullanmaya baslamis tesekkur ederim bilginiz icin size sordum sizde gereken cevabi verdiniz ..

Senior Member
    kimseye güvenip ts basma arkadaşım mob arkadaşların cevabına dayanarak bende üstümde ts basıldığı için ts basıp pazar kurdum 2 saat kadar önce 3 gün ban yedim

https://imgyukle.com/i/screenshot-9.Eanq1v

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by hasanBaba33 View Post
    kimseye güvenip ts basma arkadaşım mob arkadaşların cevabına dayanarak bende üstümde ts basıldığı için ts basıp pazar kurdum 2 saat kadar önce 3 gün ban yedim

https://imgyukle.com/i/screenshot-9.Eanq1v
    Ts bastığın için değil de birisini engellediğin içindir o.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ts bastığın için değil de birisini engellediğin içindir o.
    sayın ScORp_LiON bulture ts basıldığı zaman zaten en az 3 4 kişinin pazarına engel olunuyor fakat biz bulture ts si basan arkadaşlaarımızı şikayet ettiyimiz zaman ts basıp pazar kurmak yasak deyil deniyor neye göre birini engellemek bunuda acıklasanız bilgilenmiş oluruz

Senior Member
    mesela şu an sirus 3 gelin 3 kişi bulture ts si basmış kaç kişinin pazarına engel oluyor gözlerinizle görün

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    sayın ScORp_LiON bulture ts basıldığı zaman zaten en az 3 4 kişinin pazarına engel olunuyor fakat biz bulture ts si basan arkadaşlaarımızı şikayet ettiyimiz zaman ts basıp pazar kurmak yasak deyil deniyor neye göre birini engellemek bunuda acıklasanız bilgilenmiş oluruz
    mesela şu an sirus 3 gelin 3 kişi bulture ts si basmış kaç kişinin pazarına engel oluyor gözlerinizle görün
    Bunu ispatlamak çok kolay, pazarı engellenmiş kişinin pazarına tıklamaya çalışın. Eğer engelleyen kişi yüzünden pazarına ulaşamıyorsanız ve bunu video kaydına alıp CR'ye gönderirseniz kullanıcı ceza alır. Ts basan kişi kimseyi engellemiyorsa ceza almaz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bunu ispatlamak çok kolay, pazarı engellenmiş kişinin pazarına tıklamaya çalışın. Eğer engelleyen kişi yüzünden pazarına ulaşamıyorsanız ve bunu video kaydına alıp CR'ye gönderirseniz kullanıcı ceza alır. Ts basan kişi kimseyi engellemiyorsa ceza almaz.
    peki sayın ScORp_LiON ts basıp pazar yapmayı tamemen suç yapsanız kimse ts basmasa sizin elinizde deyil ama en azından önerebilirsiniz istemiye istemiye ts basmak zorunda kaldım 3 gün ban yedim ts basmanın tek anlamı var diyerine engel olup kendine avantaj sağlamak Adam boş yere bulture ts basmış pazar kurmuş sizde gidip adamın içine pazar kurup diyer pc den video alıp reportlayabilirsiniz adama haksız yere ban yedirmiş olursunuz suistimale açık deyilmi
    Last edited by hasanBaba33; 10-22-2019 at 06:50 PM.

Senior Member
    ya arkadaş ben nerde yanlış yapıyorum ts bakmak suç deyil tamam amenna ts basıyorum ceza alıyorum diyelimki oyuncu faliyetini engelledim bu yüzden ban yedim arkadaş adam 4 5 carıyla benim ts bastığım şekilde ts basıyor video alıp reportluyorum npc ye tıklanmıyor altındaki pazarlara tıklanmıyor adam ceza almıyor her gün aynı şekilde gelip üstümde ts basıp pazar kuruyor ben ts basamıyoru korkudan nerde yanlış yapıyorum gözünüzü sevim sirus3 anvıl yanına gelıp bakın