Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Senior Member
    Vega ve altarı bırakan userin siriusa geçmesi ntt'nin işine geliyor bu yüzden vega ve altar için birşey yapmıyorlar, bende vegada oynuyordum itemleri sattım.

Bazı arkadaşlar yönetimin sizde ittifak kurun açıklamasını savunmuş. Bana birisi şunun cevabını versin 2 ırkın mücadelesi olan oyunda 2 ırk birbirne dalmadan avantaj sağlaması oyunun kuruluş amacına ters mi değil mi soru çok basit. Cevabınız ters değil ise bende diyorumki karuslarla humanlar klan kurabilmeli.

Senior Member
    Quote Originally Posted by darbzen2o12 View Post
    vega da mı oynuyorsun? ittifak kur diyorsun ama zaten ittifaktan şikayetçiyiz. oyun ekibin varsa iyi ama bu kadarda solo'yu öldürmemeleri gerekirdi. solo geleyim ardream da takılırım diyen birisi bile gangsterlere tosluyor. altar'ın ittifağını vega-nınkine yada vega'nin ittifağını altar-ınkine kırdıralım o olsun en iyisi. kan gövdeyi götürsün?
    Bu gidişle öyle olacak vega altar birleşir ikisi birbirini yer senin ittifak benim ittifak diyerek

Senior Member
    Ben ne ittifak üyesiyim nede ittifakı savunan birisiyim

Pk amacı gütmeyen herkes server başı yayıncılarında vegada başlamasıyla doluştular tutunamayan herkes altarda ne olduğunu bildiği için siriusa geçtiler

Pk amaçlayan insan feloyu kesiyorlar bahçeyi kesiyorlar bus kastırmıyorlar mhtril kastırmıyorlar vs demez pk amacı güden kişiler eski serverda da oynabilir

Farm amacı güdüyorsan ittifaka karşı ne yapabilirsin

MMORPG (Rol Yapma Oyunu) Real Hayatta nasıl vatan haini yada dost görünüp düşman saflarında yer alan ajan vs varsa oyunda olmasıda normal bence

Çıkar ilişkisi etik değil haksız kazanç mı orası tartışılır çünkü strateji oyunu sonuçta

ama bunların hepsi sizinde elinizde tamamiyle yasaklanana kadar elinizden geleni yapmak varken çamur atıp haksız kazanç elde ediyorlar demek armut piş ağzıma düş istemeyin gücü yetenin aklını konuşturanın insanları bir araya getirip liderlik vasıflarıyla kordineli hareketini sağlamak strateji değildir de nedir ortada emek yok mudur

gücü elinde bulunduran at koşturuyor şimdi diyceksiniz delos mafyası var diye delos değiştirildi demek ki ittifak mafyacılık oyunda olmaması gereken birşey bu da yönetimin daha sıkı çalışıp artık bu duruma bir çözüm getirmesi gerekiyor

ama şuan ki durumda ne istediğinizin ya farkında değilsiniz yada beleşçisiniz

farmcıysan da pk cıysanda oyunun mmorpg olduğunun farkına varın

Banned
    burada beleşciler ağlıyor sizinde 100 kişi ekibiniz olsun elinize fırsat geçsin benim gibi solo oyunculara su vermezsin su bunu hepiniz biliyorsunuz

Karimli sana bişey sorcam madem rol yapma oyunu madem 2 ırk çıkar için strateji için birbirine atak yapmayabilir o zaman şunun cevabını ver çıkar için bende karşı ırkla anlaştım npt yaptım clanımın gradesini yükselttim bu niye ban sebebi onlar para kasıyor ben np

Senior Member
    Quote Originally Posted by literaryroad View Post
    Karimli sana bişey sorcam madem rol yapma oyunu madem 2 ırk çıkar için strateji için birbirine atak yapmayabilir o zaman şunun cevabını ver çıkar için bende karşı ırkla anlaştım npt yaptım clanımın gradesini yükselttim bu niye ban sebebi onlar para kasıyor ben np
    bunu bana değil yönetime sorman gerekmez mi

gene söyleyeyim ben ittifakı flean desteklediğim yok ama şuan ittifaka ittifak olarak cevap vermekten başka çareniz yok güçlü olan ittifakın kazanacağı sistemdeyiz kurallar değiştiğinde yaptırımlar başlandığında görüşmek dileğiyle

herkesin elinde olan şeyler için siz neden yapmıyorsunuz sorusuna cevap vermeni bekliyorum

güç kimin eline geçerse solo oyuncuyu yada ufak tefek ptleri kimse düşünmez

empati kurun sen olsan buyur kardeşim felankoru da bugün sen kes bahçeyide sen kes ben itemı dizdim sende diz ki pk atalım dersen büyük adamsın

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    bu oyunun temasında bu yok eski oyuncular bilir , ittifak bir yerde varsa bir kitle ciddi zarar görüyorsa , hileli bir durum yoksa , kaldır felankoru eventte ticaretci gelip feloyu kesicekse kessin . CZ bitirdi bu durum . adam ne pus çekiyor ne senin gelişmene izin veriyor . bahçe farmı bifrost gelene kadar kaldır abicim . e under castle daha yok yeni server , e bforost yok yeni server , e krowaz yok yeni server . millet buraya sıfırdan başlayıp oyun oynamaya geldi . adamlar sana oyun oynatmıyorki . czde felankor bahçe oyuncuyu etkiliyorsa biforst gelene kadar kaldır , adamalar kendilerini full +3 +9 +10 yaptı bu tip durumlardan , sonra diyosunuz server niye boşaldı , yeni server açın diye . yeni server açsanda adam burdakileri satıp oraya düzenini getiriyor . değişen bişey yokki.
    [PHP][/PHP]

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Beyler vegada oynamayın. Oyuncu kitlesi çok berbat. Sadece ittifaklar değil normal pazardaki oyuncular olsun exp kasanlar olsun genelde bencil egolu saçma sapan kişiler. Dün pazara girmem ile sinir olmam bir oldu. Oyun oynamak istiyorum diyen direk Siriusta başlasın. Vegada 83 charımı bırakıp Sirius geçtim. İyikide geçmişim.

Banned
    Quote Originally Posted by Jahhab1 View Post
    Beyler vegada oynamayın. Oyuncu kitlesi çok berbat. Sadece ittifaklar değil normal pazardaki oyuncular olsun exp kasanlar olsun genelde bencil egolu saçma sapan kişiler. Dün pazara girmem ile sinir olmam bir oldu. Oyun oynamak istiyorum diyen direk Siriusta başlasın. Vegada 83 charımı bırakıp Sirius geçtim. İyikide geçmişim.
    Sirius da da GB 30 a düştüğünde oradan başka yere geçersin