Merhaba saygıdeger forum kullanıcıları cogu zaman yasamıs oldugum bır sorunu paylasmak ıstedım aktıf olarak sırıus serverında oynamaktayım 1+1 etkılıgı ıle yenı sunuculara gelen oyuncu kıtlesı kanser ve oyun bılgısı olmayan adamlardan olusuyor.Etkınlık canavarı adını verdıgım bu adamlar ozellıkle jr de kan kusturuyor afk kalanlar cıplak gırenlerın yanında bırde deva kesıp kesmem sorunu cıkarıyorlar.
Bugun sabah jr etkınlıgınde 7 sayı one gectık skor ustunlugu sagladıgmız ıcın deva keserek rısk almanın(ks gıtmesı) mantıksız oldugunu rakibin devayı kesemıycek gucde oldugu veya sureklı rahtsız ederek kesdırmeyerek etkınlık suresinın sonlanması beklemek gerektıgını belirttim cogunluk kesme taraftarı oldugunda kişi eylemsız kalmayı tercıh ederek oturdu, buf atmadı veya esc attı dıyelım bu ban sebebı mı veya bunun bır cezası mı var jr etkınlık tanımında skor veya deva canvarını keserek etkınlık odulunu alabılrısınız yazıyor burda bır tercıh var ıse neden secme hakkı yok ben kılımı almısım deva kesmedım dıye cezamı alcam ozellıkle drop sırası kendınde olanların baskı kurmaya calısması bılerek sayı vererek skor esıtleyıp deva kesdırmeye zorlaması gıbı veya vıdeo alırım ksc alırım banaltırım gıbı soylrmlerını ne kadar cıddıye almalıyız bu konuda saygıdeger yonetıcılerimiz de bir acıklama yapar ise memnun olurum iyi oyunlar