Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Bu nasıl adalet?

Az önce karakterime giriş yaptığımda luringden 7 gün banlandığımı ve zindana atıldığımı gördüm. Sebebini gerçekten merak ediyorum. Söz konusu olay sanırım stone golemde gerçekleşti. 2 mage stone golemde kasıyordu bende onların o sırada atak yapmadığı tekli slota atak yapmaya başladım ve hayırdır diyerek yanıma geldiler. Bende birşey olmadığını burada tekli slotta kasacağımı söyledim. Onlarda sırf bana inat beni göndermek için diğer 2 slot boşken benim olduğum slota atak yapmaya başladılar. Bende diğer slotlara geçtim aynı şekilde nereye gitsem devam ettiler. Daha sonra ilk geldiğim slota döndüm malum okçuyum 5li ok atarken dark stonelara geldi bende hide bastım onlardada ts basılı olduğundan kimseye zarar gelmedi. 1 kerede bilerek diğer slotları kessinler benim olduğum slota dokunmasınlar diyerek çektim, yine kimseye zarar gelmedi yatan felan olmadı nede yatma tehlikesi geçirdiler.

Şimdi soruyorum size ey oyun yöneticileri diğer oyuncunun oyununu engellemekte husursuzluk sebebi değil midir? Ben burada 7 gün luringden ban yiyecek ne yapmışım? Asıl huzursuzluk insanların boş slot varken sırf beni göndermek için ben nereye gitsem o slota atak yapması değil midir? Bu nasıl adalet?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Forumda hesap desteği verilmemektedir. İtiraz etmek için bilet sistemini kullanabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

abi anlamıyorum, gerçekten anlamıyorum! adam oyundan saniyelik bir kesit alıyor, kendi yaptıklarını örtüyorlar ve ben banlanıyorum. mobu üzerilerine çekmedim zaten ayrıca adamlarda ts var bi kere ts. slota nova atmasınlar diye slotun içine 1 tane dark stone çektim diye 7 gün + zindan nedir. diğer 2 slota atak yapsınlar? hadi illa benim olduğum slota atak yapacaklar ben diğer slotlara geçince neden peşimden gelip sürekli beni taciz ediyorlar ?

@CluTaah @patheoz bilgi verebilir misiniz? ticket cevabını mı beklemek zorundayım?

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Konu hakkında gönderdiğiniz bilet üzerinden iletişimi devam ettirebilirsiniz, forumda hesap desteği verilmemektedir.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CanKafa35 View Post
    @CluTaah @patheoz bilgi verebilir misiniz? ticket cevabını mı beklemek zorundayım?
    Evet, biletinize gelecek olan cevabı sabırla beklemelisiniz.

Bundan sonraki bu tür eylemlerinizde hesabınıza verilecek ceza süresi artacaktır, bilginize.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Az önce karakterime giriş yaptığımda luringden 7 gün banlandığımı ve zindana atıldığımı gördüm. Sebebini gerçekten merak ediyorum. Söz konusu olay sanırım stone golemde gerçekleşti. 2 mage stone golemde kasıyordu bende onların o sırada atak yapmadığı tekli slota atak yapmaya başladım ve hayırdır diyerek yanıma geldiler. Bende birşey olmadığını burada tekli slotta kasacağımı söyledim. Onlarda sırf bana inat beni göndermek için diğer 2 slot boşken benim olduğum slota atak yapmaya başladılar. Bende diğer slotlara geçtim aynı şekilde nereye gitsem devam ettiler. Daha sonra ilk geldiğim slota döndüm malum okçuyum 5li ok atarken dark stonelara geldi bende hide bastım onlardada ts basılı olduğundan kimseye zarar gelmedi. 1 kerede bilerek diğer slotları kessinler benim olduğum slota dokunmasınlar diyerek çektim, yine kimseye zarar gelmedi yatan felan olmadı nede yatma tehlikesi geçirdiler.

Şimdi soruyorum size ey oyun yöneticileri diğer oyuncunun oyununu engellemekte husursuzluk sebebi değil midir? Ben burada 7 gün luringden ban yiyecek ne yapmışım? Asıl huzursuzluk insanların boş slot varken sırf beni göndermek için ben nereye gitsem o slota atak yapması değil midir? Bu nasıl adalet?
    abi anlamıyorum, gerçekten anlamıyorum! adam oyundan saniyelik bir kesit alıyor, kendi yaptıklarını örtüyorlar ve ben banlanıyorum. mobu üzerilerine çekmedim zaten ayrıca adamlarda ts var bi kere ts. slota nova atmasınlar diye slotun içine 1 tane dark stone çektim diye 7 gün + zindan nedir. diğer 2 slota atak yapsınlar? hadi illa benim olduğum slota atak yapacaklar ben diğer slotlara geçince neden peşimden gelip sürekli beni taciz ediyorlar ?
    Ekip arkadaşlarım size konuyla ilgili yapmanız gerekeni söylemiş, destek bileti göndermeniz gerekmekte. Buna ek olarak oyundan saniyelik bir kesit değil, 4 farklı video ile kanıtlar tarafımıza sunulmuş.

Hatta hafızanızı tazelemek açısından o videolardan bir tanesinden alınmış ufak bir görseli burada paylaşabilirim;

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu gerçek ADALET.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Bi de tatlı tatlı yanlışlıkla çektim sonra bi sefer çektim yazmış şlkfdklşfsd

ya he he taam taam inandık

Senior Member
    yıl 2006 eskiden gm cevap vermezdi görmezdik ilgilenen olmazdı şimdi üzerine kanıt gösteriyor helal size.