Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Senior Member

Oyuna girerken fbevent dizininde hata yazısı çıktı

Bu tam olarak ne oluyor bilen varmı facebook dosyasında fbevent dizini gibi gibi bir hata verdi ama oyunada girdi pc de facebook yok ama knight dosyalarında böyle birşeymi var?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Son zamanlarda şüpheli bir şey yaşadın mı? Facebook etkinliği, yok ödül kazandın, şuraya gir, bunu yap diyen oldu mu?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Son zamanlarda şüpheli bir şey yaşadın mı? Facebook etkinliği, yok ödül kazandın, şuraya gir, bunu yap diyen oldu mu?
    Asla pc den hiç bir linke bişeye girmedim zaten pcde oyundan başka hiç birşeyim yok internet exporere bile girmiyorum nolur nolmaz diye, knight dosyalarında böyle birşey olduğunu sanmiyorum kafama takıldı.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Böyle bir şeyi ilk kez duyuyorum. Başına gelmiş kişiler konuyu görürlerse muhtemelen yorum yapacaklardır ancak bu şüpheli durumu bir kaç küçük önlemle atlabilirsin diye düşünüyorum.

Öncelikle bilgisayarını güvenilir bir antivirüs yazılımı ile tarat, sonrasında oyunu komple silerek son versiyonu resmi siteden indirerek yeniden kurunuz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Windows güncellerini kontrol edebilir misin? Sistemin eski olması bu tarz hata mesajlarına neden oluyor olabilir.

Sistemini güncelledikten sonra, oyunu ve eski setup dosyalarını silip buradan oyunun alternatif setup dosyasını indirip kurar mısın?

bende bugun almaya basladim dün yoktu

Quote Originally Posted by levent5455 View Post
    Bu tam olarak ne oluyor bilen varmı facebook dosyasında fbevent dizini gibi gibi bir hata verdi ama oyunada girdi pc de facebook yok ama knight dosyalarında böyle birşeymi var?
    Levent bey abime sordum abim bilgisayar mühendisi ayni hatayi bende almaya basladim problem yok oyunu falan silip kurmaniza hiç gerk yok iyi oyunlar

Senior Member
    Forumda bir örneğini buldum windowsu güncelleyerek halletmişler ilginiz için teşekkürler. Knight ile facebook alakası şaşırttı beni pcde facebook yok çünkü 3 yıldır oyunu otpsiz oynayınca her bişey korkutuyo.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Crazy_Eren View Post
    Levent bey abime sordum abim bilgisayar mühendisi ayni hatayi bende almaya basladim problem yok oyunu falan silip kurmaniza hiç gerk yok iyi oyunlar
    Teşekkürler (:

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by levent5455 View Post
    Forumda bir örneğini buldum windowsu güncelleyerek halletmişler ilginiz için teşekkürler. Knight ile facebook alakası şaşırttı beni pcde facebook yok çünkü 3 yıldır oyunu otpsiz oynayınca her bişey korkutuyo.
    Ne olur ne olmaz diyerek mobil telefonunuza ücretsiz Otp yüklemeyi ihmal etmeyiniz.