Results 1 to 2 of 2

Thread: Tpt Ip Ban

Junior Member

Question Tpt Ip Ban

Merhaba,

Yaklaşık 7 ay önce gece 01.00 sularında oyundan çıkıp aynı gün saat 21,30 gibi oyuna girdiğimde "Tpt Ip Macht" cezası ile karşılaştım, cezanın sebebini öğrenmek için ticket attığımda gelen cevap olarak "Hile ve üçüncü parti programları kullanan bir hesabın IP adresini incelediğimizde hesabınıza ulaşmış bulunmaktayız. Bu nedenle hesabınıza olan erişim tamamlıyla yasaklanmıştır. " gibi bir cevap geldi. Bana sebep olan IP adresi bana ait değil çünkü 2 adet daha hesabım bulunmakta ve bunların herhangi bir ceza almadı.Kendi IP dışında beraber oynadığım arkadaşlarımın evinde ve 2 kere farklı internet cafelerde oyuna girişim olmuştu. Arkadaşlarım arasında ceza alan kimse bulunmamakta, cezanın internet cafeden olduğunu düşünüyorum.Kanıt sunmak ve savunma yapmak için atmış olduğum ticketlerde "Spaam" gerekçesi ile "Bahsetmiş olduğunuz hesaba daha fazla destek verilmemektedir." cevabı aldım. Şimdi ben ne yapacağım ? ne yapmam gerekiyor ? kime derdimizi anlatacağız ?

İyi Forumlar ...

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Destek ekibi tarafından tarafınıza verilen cevap hesabınız için nihai bir karardır. Bu durum için forum üzerinden maalesef yapılabilecek herhangi bir durum bulunmamaktadır.

İyi forumlar.