Results 1 to 10 of 10

Altar Rank Sıralamasında Bir Anormallik Var

Merhaba,

Altar Serverında rankta bir anormallik var herhalde.

Moni isimli karakter dün iyi np kasmış. 201 sıra yukarı yükselmiş GM arkadaşlar bir inceleyebilirler mi durumu. Bu NP nasıl kasılmış merak ediyorum
    Last edited by CluTaah; 10-15-2019 at 09:39 AM.

Junior Member
    Muhtemelen ırk değiştirdiği için sıralamaya o şekilde girmiştir.

Ladder Point 72k gösteriyor. Dün 72 değildi bu kişi hergün girip bakıyorum sıralamaya. Başka bir durum var sanki

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by JustHomer42 View Post
    Muhtemelen ırk değiştirdiği için sıralamaya o şekilde girmiştir.
    Öyle bir şey maalesef ki mümkün değil , ırk değişikliği yaptığın zaman sağ taraf silinir. Leader point o ırka mahsus olan bir özelliktir.
    Bu arkadaş %90 ihtimal ile npt yapmış , gmler gerekli açıklamaları buraya yaparlar diye düşünüyorum.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    NCS veya NTS yapmıştır. +201 yazdığına göre 200 kişinin içinde değilmiş ve sıralamaya yeni girmiş. Sıralamada olmayıp ilk 200'e girince direkt +201 yazıyor zaten.(Aresten ss atayım) 200 içinde olmayan birinin np'sini listeden bakarak göremezsin ki zaten. Dün baktım bu kadar yoktu demen pek olabilecek bi şey değil yani. Oyundan baktım diyorsan orası ayrı ama oyuna girip oyundaki herkesin npsini mi takip ediyorsun?

Quote Originally Posted by Efser15x View Post
    Öyle bir şey maalesef ki mümkün değil , ırk değişikliği yaptığın zaman sağ taraf silinir. Leader point o ırka mahsus olan bir özelliktir.
    Bu arkadaş %90 ihtimal ile npt yapmış , gmler gerekli açıklamaları buraya yaparlar diye düşünüyorum.
    NTS ve NCS'de sağ taraf sıfırlanmaz. Öyle bi dünya yok. NCS ve NTS yapınca simge gider ama ertesi gün tekrar geri gelir. Sağ taraf aynı kalır. Aşağıdaki ss'deki kişi dün nts yaptı. Bugün sıralamaya girdi. Milleti yaftalamayın hemen.

Last edited by GengaR_AreS; 10-15-2019 at 08:46 AM.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ilk kez böyle bir şey duyuyorum.

Silindiğinide hiç görmedim.
    JustInTime

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    NCS yi kast etmedim , nts ile sağ taraf siliniyordu. Değişti mi bilgi sahibi değilim , uzun zamandır nts basmadım.
    Fakat eski süreçte siliniyordu.

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    NCS yi kast etmedim , nts ile sağ taraf siliniyordu. Değişti mi bilgi sahibi değilim , uzun zamandır nts basmadım.
    Fakat eski süreçte siliniyordu.
    5sene öncede leader silinmezdi şimdide silinmiyor

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

İlgili oyuncu NTS atmış ve o şekilde sıralama da o şekilde yükselmiştir. Keşke konuyu açmadan önce durumla ilgili araştırma yapıp sonrasında konu açsaydınız. Bunun harici eğer bir şeyden şüphe duyuyorsanız CR bölümüne şikayette bulunabilirsiniz buraya konu açmanız doğru olmayan yöntemdir. Umarım bir daha ki sefere bu durumlara dikkat edersiniz.

İyi oyunlar.
    Last edited by CluTaah; 10-15-2019 at 09:44 AM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

İlgili oyuncu NTS atmış ve o şekilde sıralama da o şekilde yükselmiştir. Keşke konuyu açmadan önce durumla ilgili araştırma yapıp sonrasında konu açsaydınız. Bunun harici eğer bir şeyden şüphe duyuyorsanız CR bölümüne şikayette bulunabilirsiniz buraya konu açmanız doğru olmayan yöntemdir. Umarım bir daha ki sefere bu durumlara dikkat edersiniz.

İyi oyunlar.
    Hastayım sizin bu kapaklarınıza. Herkes herşeye ağlamaya başladı bu zamanda.