Results 1 to 5 of 5

Thread: Hesabım Hk.

Hesabım Hk.

Bugün gün içerisinde hesabım kapatıldı hem de ilginç bir şekilde. oyundaydım ve hiçbir uyarı veya dc almadım. relog atmak için oyunu kapattım tekrar oyuna girmeye çalıştığımda suspicious account hatasıyla karşılaştım. ticket attım aldığım cevap şu:

Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Hile ve üçüncü parti programları kullanan bir hesabın protokol adresini (IP) incelediğimizde hesabınıza ulaşmış bulunmaktayız. Bu nedenle hesabınıza olan erişim tamamıyla yasaklanmıştır. Kullanıcı sözleşmesinde aynı protokol adresi ya da telefon numarası kullanan hesapların da kullanıma kapatılabileceği açık bir şekilde belirtilmiştir.

Ne yazık ki bu konuda size daha fazla yardımcı olamıyor ve hesabınızı yeniden kullanıma açamıyoruz.

Farklı bir sorunuz olursa bizimle yeniden iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Saygılarımızla,
    NTT Game Destek Ekibi

Şimdi benim anlamadığım başka hesap üzerinde kullanılan programdan etkilendiği yazıyor, ne programı olduğu yazmıyor. Bilgisayarı çok amaçlı kullandığım için kullandığım sayısız program var ancak hiçbiri oyuna etki edecek hiçbir nitelik taşımıyor. Oyundaki bu haksızlıklardan bıktım artık. Makro yasaktır diyor bangır bangır kullanılıyor ceza alan oyuncu sayısı çok az. Tl ile satış yasaktır deniyor her serverda yüzlerce tl ile alım satım yapan var. bula bula oyuna gram etkisi olmayan allah bilir hangi programdan dolayı beni süresiz mi banladınız? 10 yıldır knight oynarim arenada seri kill dışında tek bir ceza almamış biriyim ama bugün şok edici şekilde banlandım umarım bir yanlışlık vardır ve gmler bu yanlışı düzeltir. Eğer haklı bir ban ise detaylarını öğrenmenin hakkım olduğunu düşünüyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hile ve üçüncü parti programları kullanan bir hesabın protokol adresini (IP) incelediğimizde hesabınıza ulaşmış bulunmaktayız. Bu nedenle hesabınıza olan erişim tamamıyla yasaklanmıştır.
    Sebep çok açık bir şekilde yazılmış, muhtemelen okumadın. Ne yazdığı konusunda hala bir fikrin yoksa kısaca şu şekilde açıklayayım. Hile kullanan bir hesapla aynı ortak ağ üzerinden oyuna giriş yapmışsınız ve bu tespit edilmiş.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Onu anlıyorum ama anlamak istediğim şey şu. Bu program ne progamıdır ve ne zaman kullanılmış bunları öğrenemezz miyim? ayrıca şimdi başka hesap açtım hiçbir şey yapmadığım halde ban mı yiyeceğim? Bu başka hesap dediği kimin hesabıdır benim ban yiyen ya da illegal program kullanan hiçbir hesabım yok. hadi herşeyi geçtim bir başka hesap üzerinden yapılan hilenin ceremesini niye ben çekiyorum süresiz ban niye? tekrar ticket attım umarım detaylı cevap alırım ve düzeltilir konu.

Tekrar ticket attım. çalınma şüphesiyle koruma amaçlı kapatıldığı söylendi. Ticket attim bilgiler istendi ancak hesabım çok eski olduğu için açılma tarihini ve cashleri kayıt etmedim vakti zamanında. Hesabımı mevcut durumda açamayacaklarını söylediler. Daha önce benzer durum başına gelen var mı? Nedir yol yöntemi?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sco_sVegPA51 View Post
    Tekrar ticket attım. çalınma şüphesiyle koruma amaçlı kapatıldığı söylendi. Ticket attim bilgiler istendi ancak hesabım çok eski olduğu için açılma tarihini ve cashleri kayıt etmedim vakti zamanında. Hesabımı mevcut durumda açamayacaklarını söylediler. Daha önce benzer durum başına gelen var mı? Nedir yol yöntemi?
    Hesabın size ait olduğunu müşteri temsilcisine ispatlamanız gerekmektedir. Bu nedenle sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde sağlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde müşteri temsilcisi size ne yazık ki yardımcı olamaz.

Açılma tarihini hesabınızı kendiniz açtıysanız az çok tahmin edebilirsiniz. Örneğin "lise 4'e gittiğimde açmıştım veya askerden döndükten sonra açmıştım." gibi bir yol izlenerek senesi bulunabilir.

Sisteme kayıtlı olan E-posta adresine Nttgame tarafından gelen ilk mesaj da kayıt olduğunuz tarihtir.

Esn kodlarını ise nereden satın aldıysanız o hesaba giriş yaparak geçmişe dönük bakılabilmektedir. Eğer o hesabı da hatırlamıyorsanız ilgili siteden yardım talep etmeniz gerekiyor.

Bunun dışında size önerebileceğim bir yol ne yazık ki yok.

Bu tarz hesap bilgileri sizin şahsi bilgileriniz olduğu için, bilmekle yükümlüsünüz.

İyi forumlar.