Results 1 to 6 of 6

Angry Sıfır üyelik Account Creation Abuse {Yardım]

Merhaba,

Yıllar sonra oyuna geri dönme kararı aldım, sıfırdan yeni email ve üyelik aldım ardından ko üyeliği aldım.
    Öğrenci Yurdunda kalıyorum ve üyeliği açtım fakat char oluşturmamıştım.
    Bugün girmeye çalıştığımda Account Creation Abuse yazıyor hesap durumunda!
    Hiç oynamadığım char bile açmadığım bir hesap nasıl bu duruma düşebiliyor ayrıca "Account Creation Abuse" nedir?
    Hiç oynanmamış ve char bile açılmamış bir üyeliğe ticket mi atacağım atayım desem denedim 1 nation point istiyor saçmalık bu.
    Bilgisayarımda hile felan yok ayrıca laptop da yeni sıfır aldım ..
    Sadece cheat engine bulunuyor bilgisayarımda oda unity ile kendi oyunumu oluşturduğum için paket dinliyorum ona lazım.

@Pochette
    @ScORp_LiON

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Exclamation

Merhaba, geçmiş olsun. Mevcut konuyu buldum senin için. Bir göz at istersen.

https://forum.nttgame.com/forum/show...Creation+Abuse

Hocam bilgisayar sıfır yani yeni alındı daha önce ko bile indirilmedi. Yıllardır oynamıyorum ve 1 günde benim bilgisayarımdan bir sürü hesap açılması imkansız. Ayrıca dediğim gibi ko için yeni email alıp kaydoldum ve daha server seçip karakter yani char bile oluşturmadım.
    Bugün kendimce otp yapıp cash yükleyecektim ve arkadaşlarımın bulunduğu servere geçecektim.
    Bulunduğum yer öğrenci yurdu ve ben hiç bir şekilde hile felan kullanmadım zaten incelendiğinde ortaya çıkacaktır çünkü ortada char yok.
    Daha önce bulunan konulara göz gezdirdim ama hiç biri benle alakalı değil "Account Creation Abuse" yemem için bir sebep yok.
    daha 1 lwl charım bile olmadan bu durumu yaşıyorum ve geri dönen oyunculara böyle mi yapılacak ben bunu anlamıyorum?
    Şuan hiç hevesim kalmadı mesela hesap içinde char yok ticket atmam bekleniyor ya olmayan char için neyin ticketini atacağım
    Last edited by sonradangamer; 10-14-2019 at 07:48 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Normal koşullarda bu durum, çok fazla ve art arda seri şekildeki açılmış hesapları engellemek içindir. Bulunduğunuz yer söylediğiniz gibi bir öğrenci yurduysa zaten ortak ağ sorumluluğu kullanıcınındır. Aynı ağ üzerinde birisi oyun kurallarını ihlal ediyorsa ya da belirttiğim şekilde seri bir şekilde hesap açıyorsa elbette sizin de hesabınız etkilenir.

Bu gibi durumlardan etkilenmemek için tavsiyem mobil bağlantı kullanmanız olabilir. Ayrıca forumda hesap desteği verilmediği için müşteri hizmetlerine bilet atabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Ne yazık ki üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır.

Bilet göndererek hesabınızın incelenmesini sağlamanız gerekmektedir.