Results 1 to 4 of 4

Lightbulb ACİLL YARDIM can't create d3d invalid display mode property HATASI

KNİGHT ONLİNE AÇARKEN can't create d3d invalid display mode property HATASI ALIYORUM NASIL ÇÖZEBİLİRİM ?

Aynısı pazar laptopumda oluyor. O hatayı alınca hata ekranında tamam A bas. Sonra görev yöneticisinden knight yi secip görevi sonlandıra bas. Oyun kapanınca, pcyi yeniden başlat oyuna gir o hatayı vermiyor. En azından bende işe yarıyor bi dene. Kalıcı çözüm için ekran kartıyla ilgili bir sorun düzgün bir dükkanda format attırıp ordaki çalışanlardan rica et knightyi sorunsuz açması için.

Dediğiniz yöntemi gerçekleştirdim olmuyor. Bilgisayarın driverıyla ilgili bir sorun galiba çözümünü moderötorlerden bekliyorum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kemalcantimur View Post
    KNİGHT ONLİNE AÇARKEN can't create d3d invalid display mode property HATASI ALIYORUM NASIL ÇÖZEBİLİRİM ?
    Merhabalar,

Ekran kartının driverı yüklü olmayabilir. Sisteminize uygun en güncel sürümün yüklü olması gerekmektedir.

Ek olarak Windows güncellemeleri de yapılmış olmalıdır. Gerekli kontrolleri sağlamalısınız.