Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Umarım dediğin gibidir Scorp. Fakat kimsenin bu işten ceza almaması da ilginç değilmi? İçeriye bug sayesinde günde yüzlerce defa girenler, farm yapanlar, exp kasanlar... Bir tanesi bile banlanmadı. Ama sağda solda forumlarda duyuyoruz, görüyoruz şu kadar girdim şu kadar kazandım vs vs diyenleri. Bugdan yararlandıkları için bide övünüyolar yani.
    Aklıma birisini getirdin. Şöyle item basıyorum, böyle krowaz yapıyorum diye sürekli övünürdü. Hiç üstüne düşmezdim ama yalanların bir gün gün yüzüne çıkma gibi özellikleri vardır. Meğerse hepsini satın almış. Bunu şu yüzden anlatıyorum, Knight platformlarında çok renkli dünyalar kuran insanlar var ve çoğu kendi hayal aleminde yaşıyorlar. Şöyle yaptım, böyle yaptım diyenlerin genelde geneli balondur

İnceleme konusuna gelirsek de dediğim gibi rahat olun, daha ilk günden çalışma yapıldı. Kimler ihlal yaptı, kimler ceza aldı bunu şirket dışından kimse bilemez.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Aklıma birisini getirdin. Şöyle item basıyorum, böyle krowaz yapıyorum diye sürekli övünürdü. Hiç üstüne düşmezdim ama yalanların bir gün gün yüzüne çıkma gibi özellikleri vardır. Meğerse hepsini satın almış. Bunu şu yüzden anlatıyorum, Knight platformlarında çok renkli dünyalar kuran insanlar var ve çoğu kendi hayal aleminde yaşıyorlar. Şöyle yaptım, böyle yaptım diyenlerin genelde geneli balondur

İnceleme konusuna gelirsek de dediğim gibi rahat olun, daha ilk günden çalışma yapıldı. Kimler ihlal yaptı, kimler ceza aldı bunu şirket dışından kimse bilemez.
    Ceza alan varsa bilmekte bizim hakkımız ama öyle değilmi. Bizimde bilmemiz lazım kimler banlandı veya kaç kişi banlandı. En azından yarın öbür gün oyuncularınız bugla karşılaştığında nasılsa ceza veriliyor yapanlara diye düşünürler veya kendileride yapmaktan çekinir. 5 Kişi bile banlansa ve duysak, görsek bir emsaldir.

Şu an ben senden duyuyorum böyle çalışma yapıldığını ve ban yiyenler olduğunu. En azından içim bir nebze olsada rahatladı.
    Last edited by ChampionOfTrakya; 10-15-2019 at 10:02 PM.

Senior Member darbzen2o12's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Ceza alan varsa bilmekte bizim hakkımız ama öyle değilmi. Bizimde bilmemiz lazım kimler banlandı veya kaç kişi banlandı. En azından yarın öbür gün oyuncularınız bugla karşılaştığında nasılsa ceza veriliyor yapanlara diye düşünürler veya kendileride yapmaktan çekinir. 5 Kişi bile banlansa ve duysak, görsek bir emsaldir.

Şu an ben senden duyuyorum böyle çalışma yapıldığını ve ban yiyenler olduğunu. En azından içim bir nebze olsada rahatladı.
    ne zaman fark edildi? ne kadar istismar edildi? kimler banlandı? bilsek iyi olur ama teşhir ederler mi? "-etmezler".

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Güncelleme notlarını birebir yazmak yerine kelime oyunları yapmak hoşlarına gidiyor günlük giriş ile limitsiz giriş arasındaki farkı anlayamıyor musunuz ? konuyu açan kişinin attığı resimde her şey görülüyor şuan o yazı günlük giriş diye değiştirilmiş bizim kimseye güvenimiz kalmadı artık güncelleme notları dahi dürüst olarak yazılmıyor

burası forum siyasethane değildir her şeyin üzerini kapatmaya çalışmaktan vazgeçiniz

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    ScorpLion'un belirttiği gibi bahsi geçen oyun hatası düzeltildi ve sistemi suistimal ettiği tespit edilen hesaplar gerekli cezaları aldılar. Ortada üzeri kapatılan bir konu yok. Hemen hemen 2 aydır bakım notlarını hem TR hem EN tarafına bizler girmekteyiz. Eğer bir şeylerin üzerini kapatmak isteseydik ilk başta o şekilde yapmazdık.

Fakat bu konuda görebileceğimiz gibi yanlış anlamalara yol açacağı için günlük giriş olarak değiştirdik, çünkü var olan oyun açığı günlük giriş hakkıyla ilgili bir durumdu.

Bilginize,