Results 1 to 3 of 3

Angry haksız yere ban yedim

haksız yere tpt ban yedim ancak herhangi bir program kullanmıyorum.gereğini destek kısmına yazıyorum ancak sadece illegal program kullandığımdan başka bir şey söylenmiyor.ben bir program kullanmıyorum madem kullanmışım ne kullanmışım onu söyleyin diyorum gereği önceki mesajlarda söylendi denilip susuluyor ve ısrarcı olmamın sonucu değiştirmeyeceği söyleniyor bu ne saçma bir yönetim anlayışıdır.siz benim emeğimi haksız yere elimden alacaksınız ve ben susacağım öyle mi ? benim emeğim elimden alınıyor ve bana bunu sadece mal gibi izlemem söyleniyor . program kullanmışım güya ancak ne kullandığım söylenmiyor ve tekrar tekrar konu kapatılıyor. böyle devam ederse hukuk yoluna başvuracağım ve gereğini orada görüşeceğiz sayın pek ilgisiz yönetici ekibi!

elimizde delil var deniyor ancak ne kullandığım söylenmiyor siz neye göre ban atıyorsunuz ?birinin size falanca kişi hile kullanıyor demesi ile falan araştırmadan ban mı atıyorsunuz anlamadım . elinizde delil de sakın birinin size yalan yanlış söylediği şey olmasın buna cidden gülerim

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. Ko Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek destek bileti göndermeniz gerekmektedir.

Destek Bileti

Ayırca aşağıdaki konu üzerinden bilgi verildi.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında 184