View Poll Results: (Farmerler Oy Atmazsa Sevinirim) Eski Zombi Slotunun Dönmesini İstiyormusunuz?

Voters
73. You may not vote on this poll
  • Evet İstiyorum

64 87.67%
  • Hayır İstemiyorum

3 4.11%
  • Farmcıyım

0 0%
  • İşsizim

6 8.22%
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 49
    Member
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qru_MWL9XYyQ View Post
    zombi slotu mu kaldı? önceden orada kasılmasının tek sebebi görevler seni +60 yapamıyordu o yüzden. artık görevler 77ye kadar götürüyor. sonrası da sg'de genie kurmak zaten. şuan o slot düzelse oraya mage mi gidecek snaki.
    ben giderim herkesi kendin gibi para kazanmak için oynuyor sanman üzücü , benim zaten param var keyif arıyorum oyunda.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bende giderim çok özledim

Bu ve goblin slotunun acilen görevler için düzeltilmesi gerekiyor. Saçma ötesi bir durum tek tek undying arıyoruz chat görevinde, aynı şekilde goblindede.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    amac konuyu saptirmak degil fakat Düzen icinde olmayan o kadar cok slot var ki...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Quote Originally Posted by Errico View Post
    amac konuyu saptirmak degil fakat Düzen icinde olmayan o kadar cok slot var ki...
    Bilinçli oyunun oluşturduğu düzensiz slotlar olabilir ama onlar içinde bir şikayet önerin varsa konu açmanı tavsiye ederim dostum , benim açtığım konu daha önceden düzenli olup hiçbir mantıklı gerekçe olmadan düzensiz hale gelen slotun geri kazanılması , bazı slotlar bilinçli olarak düzensizleştirilebilir çünkü tüm slotların düzenli hale gelmeside mageyi aşırı üstün yapar denge politikası herzaman iyidir meleninde mageninde dengeli belli başlı slotlarda üstün olması taraftarıyım , saygılar.

Senior Member
    K0xp'u engelliyemiyorum o zaman slotu bozayım denilerek bozulmuş bir slot, umarım tez vakitte eski haline getirilir.

Banned
    en yakın sürede yetkililer görür bu anketi , goblin slotarı da iğrenç nttgame çalışanlarına küfür ede ede yapıyorum o görevi haberiniz olsun duyan gm varsa

Hem Zombi ve Ash Knight, DTS slotlarınında eskisi gibi düzenli olursa oralarda güzel partiler oluyordu.

Senior Member
    zombie ve goblin slotları eski haline dönmeli Chat görevlerinde kanser olalım diye bu tarz yapıldı sanırım.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    goblinde bozuk ama kimse kasmaz zombide düzelsede