Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    2500 x 800

Bi ara kullanmayanları yemeğe götürün aga
    JustInTime

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Sayın Lead Gm elinize emeğinize sağlık teşekkür ediyoruz , Ama bir gerçek varki illegalle mücadele de elinizi güçlendirecek bir üyelik açma ile ilgili çalışmaya ihtiyacınız var , üyelik açmanın bu kadar kolay ve basit olduğu bir düzende ne attığınız banlar bitecek ne de illegal adamlar vazgeçecek Oyuna giriş ve üyelik ile ilgili bir çalışma yapmanızı tavsiye derim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Paramıza konuyorsunuz resmen , 2 gündür charıma ne olduğunu merak ediyorum , para yatırdım para , 2 hafta oynadım , dün işten geldim chara girmiyor , TPT banned . ALLAH KURAN ÇARPSIN ne diyeyim artık bilemedim ALLAH BELAMI VERSİN , GÜN YÜZÜ GÖRMEYEYİM Kİ KULLANMADIM . Ticket açtım oto dönüş var . Yalvarıyorum birisi el atsın artık , Yemin ediyorum kullanmadım ya da bana loglara bakıp , şu gün , şu saat , şu dakikada kullanmışsın desinler bende bundan sonra ömrüm boyunda NTTGame'i bir dolandırıcı şirketi olarak görüp , yatırdığım paranın acısını unutup yoluma devam edeyim .
    Ama 2010 ' dan beri tekrar başlamış biri olarak , o kadar istekli ve iştahlı başlamıştım ki bütün isteğimi kaçırdınız , üstüne sinir hastası ettiniz .
    Ticket açıyorum , otomatik cevap dönüyor , foruma konu açıyorum , forumdan kullanıcı işlemleri yapılamıyor deniyor .
    Ben hakkımı nasıl arayacağım ,bana biriniz izah edebilir mi bunu ? Ya da bana savcılığa gidin şikayet edin diyin veya şuraya başvurun deyin , şunu yapın diyin yapacağım . Ama böyle havada kalması sinir bozucu .
    Lütfen hakkımı yemeyin , charımın da paramın da üstüne yatmayın .
    ALLAH KURAN ÇARPSIN ne TPT ne illegal bir yazılım ne de oyun kurallarını bozacak birşey yaptım .
    Premium+Genie+Oto Loot+Pot zaten var neden kullanayım .
    Oyuna 2010'dan beri başlama sebebim zaten koxp'un hack'in , bugların kalmış olması .
    Lütfen biriniz yardım edin.

Server : SIRIUS
    Nick : NetW
    Last edited by jun_NApwMsDx; 10-10-2019 at 04:51 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by jun_NApwMsDx View Post
    Paramıza konuyorsunuz resmen , 2 gündür charıma ne olduğunu merak ediyorum , para yatırdım para , 2 hafta oynadım , dün işten geldim chara girmiyor , TPT banned . ALLAH KURAN ÇARPSIN ne diyeyim artık bilemedim ALLAH BELAMI VERSİN , GÜN YÜZÜ GÖRMEYEYİM Kİ KULLANMADIM . Ticket açtım oto dönüş var . Yalvarıyorum birisi el atsın artık , Yemin ediyorum kullanmadım ya da bana loglara bakıp , şu gün , şu saat , şu dakikada kullanmışsın desinler bende bundan sonra ömrüm boyunda NTTGame'i bir dolandırıcı şirketi olarak görüp , yatırdığım paranın acısını unutup yoluma devam edeyim .
    Ama 2010 ' dan beri tekrar başlamış biri olarak , o kadar istekli ve iştahlı başlamıştım ki bütün isteğimi kaçırdınız , üstüne sinir hastası ettiniz .
    Ticket açıyorum , otomatik cevap dönüyor , foruma konu açıyorum , forumdan kullanıcı işlemleri yapılamıyor deniyor .
    Ben hakkımı nasıl arayacağım ,bana biriniz izah edebilir mi bunu ? Ya da bana savcılığa gidin şikayet edin diyin veya şuraya başvurun deyin , şunu yapın diyin yapacağım . Ama böyle havada kalması sinir bozucu .
    ALLAH KURAN ÇARPSIN ne TPT ne illegal bir yazılım ne de oyun kurallarını bozacak birşey yaptım .
    Oyuna 2010'dan beri başlama sebebim zaten koxp'un hack'in , bugların kalmış olması .

Makro varmıydı ?

Quote Originally Posted by KaptanHarbiDeli View Post
    Makro varmıydı ?
    Doğru bir soru.
    Bir ihtimal bu olabilir.

Senior Member doltard1's Avatar
    Allah kuran çarpsın g300 kendi kendine makro açmış pcye bı geldim charim kendi kendine oynuyor diyen çıkmasa bari bu konunun altına

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by jun_NApwMsDx View Post

Merhaba,

Zen bir pırlanta markasıdır. Lütfen başka amaçlar için kullanmayınız.

Temiz bir oyun oynamanız dileğiyle,

Member
    Nickname
    KateUPTON
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Valericans
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    en azından ban yeme sebeplerinin kullandığı programın hangi tarihte olduğunu paylaşırsanız ticketlarda , oyuncular ringli char alıyor vs ,

Junior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Zen bir pırlanta markasıdır. Lütfen başka amaçlar için kullanmayınız.

Temiz bir oyun oynamanız dileğiyle,
    inceyi anlayanlar gözü yaşlı )

Senior Member
    adam kaç gündür hile kullanıyor bu nasıl yakalanmadı ki ? :S https://forum.nttgame.com/forum/show...C4%9Fuyor-2000