Results 1 to 2 of 2

Thread: TPT X blocked

Junior Member

TPT X blocked

Karakter adı: NicciNicci
    Sunucu : Sirius
    ban tarihi : 16.09.2019
    ban : tpt x

oyuna uzun bir süre ara vermiştim ve tekrar başladım. Sıfır bir bilgisayar aldım bi çar açıp dc pre falan çektim. sabah akşam manticorede çöp item kasıyordum. bir süre sonra üzerimde parayı al sat yaparak katlayayım dedim ve 10 sene önce aldığım bir bilgisayarım vardı onu formatlattırdım bi çar açıp bronz pre çektim. kastığım parayı pazar çarına aktarıp al sat yapıyordum. bir gece çarı buy a koyup yattım sabah kalktığımda dc olmuştu. tekrar girdim tpt x ban yemişim. 45 lwl çarım tpt x diye ban nasıl yiyor anlamıyorum. 10 gün kadar pazardan kalkmayan çar durup dururken hile diye ban yedi. işin komik tarafı farm yaptığım çarla hala devam ediyorum. madem hileyim 45 lwl çarda mı hile açarım farm çarımda mı ? 2 çar arasında sürekli item ve para transferi oluyordu o zaman farm çarında tpt ip match yemesi lazım değil mi ? ticket attım sürekli otomatik cevapler gelip duruyor. lütfen tekrar bir kontrol edilse bir yanlışlık olduğunun farkına varacaksınız..

not : 2 pc var birini sıfır aldım birini fotmat attırdım. kullandığım internette daha sıfır aldım. (yeni evlendim başka eve taşındım)

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. Ko Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek destek bileti göndermeniz gerekmektedir.

Destek Bileti

Ayırca aşağıdaki konu üzerinden bilgi verildi.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında 183