Results 1 to 3 of 3

Thread: Frtcn93

Junior Member

Frtcn93

Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Destek Ekibi

Kategori seçemiyorsanız CTRL + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.

Bu kopyala yapıştır metini bir cevap olarak görmüyorum eğer bana kanıt sunmaz iseniz bütün emeğim boşa gittiği için gerçekten mahkemeye başvuracağım hiç bir dayanagınız olmadan bu şekilde yaptırımlarda bulunamazsınız buna hakkınız yok. Ya bu sistemi tpt olayını siz kendiniz firma olarak çözeceksiniz ya da kafanıza göre ban atıp insanları mağdur etmeye günlerini aylarını yıllarını çalmaya hakkınız yok haberiniz olsun....

Junior Member
    yahu çok zor değil neye dayanarak banladığınızı görmek istiyorum bu kadar mı zor bu kadar mı altyapınız yok gerçekten? bu kadar mı aciz durumdasınız bu kadar mı hiç bir dayanağınız olmadan insanları banlıyorsunuz? Bu ne saçmalıktır. karakterimi neye dayanarak banladınız? sizin bakıp banlamanıza sebep olan o görüntüyü bende görmek istiyorum? Gerçekten bu kadar saçma bir destek ekibi daha hiç bir oyunda yok göremezsiniz de tarih boyunca bir daha..

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forumdan hesap desteği verilmemektedir. Bir önceki konunuzda moderatör arkadaşım size gerekli yanıtı vermiş. Lütfen spam konular açmayın, forum kurallarını uymaya özen gösterelim.

Probleminizi bilet sistemi üzerinden çözümlemeniz gerekmektedir.

Önceki Konu

İyi forumlar.

Tags for this Thread