Results 1 to 2 of 2

Angry Karakter hapse düştü

Merhaba Sayın yetkili Arkadaşım

Yaklaşık 1 hafta önce macro programı kullandığım için hapis cezası aldım bu tarz programların kullanılmayacagını anladım ve cezamı çekerek 999 cash aldım hapisten çıktım, ancak hesabım'a 09.10.2019 tarihinde giriş yaptım saat 19:00 'da karakterim yine hapiste olduğunu fark ettim ancak ben ilk cezamdan sonra herhangi bir illegal bir proğram kullanmadım üstüne üstelik hadi böle bişey var diyelim ofisim'deki bilgisayarımda açıktı gün boyu karakterim ona böle bir program yükleme gibi durumum yok .
    Dün gece isterseniz takip'de edebilirsiniz karakterim sabaha kadar açıktı ve genie tarafından slotta kasıldı bunun yanında genie hammer'da vardı . Ancak buna rağmen hesabım tekrar hapis cezası alıyor , kusura bakmayın bizler emek veren insanlarız kimseye herhangi bir saygısızlığımız olmamıştır oyun içerisinde ancak görüyorum ki sizler insanları çok rahat mimleyebiliyorsunuz lütfen yapmış oldugunuz hatanızdan geri dönmenizi talep ediyorum.Bunun için Pc'ime team wiewer adlı program ile bağlanabilir tüm incelemeleri yapabilirsiniz.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Destek Ekibi

Kategori seçemiyorsanız CTRL + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.