Results 1 to 9 of 9

Thread: Premium öneri

Premium öneri

Pkyi canli tutmak adina yeni bi premium paketi oluşturulsa bunun icinde 1 ay boyunca hp ac atak sw gibi scleri sinirsiz kullanabilcegimiz pakete ne derdiniz

Banned
    Pkyı canlı tutmak için pre lazım değil ki etkinlik ve pazar kurma için NP şartı getireceksin CZ ve Ardream 7/24 ana baba günü olacak

Oyun oynayan kisiler genelde 2 3 tur sc basip pkdan cikiyor dedigim sekilde oldugunu varsayarsak kisilerin sc sıkıntısı olmucak ben bile boyle bisi oldugunu varsayarsam en az gunde 5 6 sc pk atarim

Senior Member FFferik16's Avatar
    SC PK için zaruri değil ancak böyle bir paket olursa bu sanki zaruriymiş gibi görünen durum daha da artar.

PK'yı azaltan da SC'sizlik değil başka şeyler kazanma derdinde olanlar.

Senior Member
    Pk Yi Canlandirmanin sadece 2 yolu war 1. Si Pazar kuran Her hesaptan 2 saatte 1k np dusmesi , 2.si Utc Ve Diger Etkinlik Girislerini Aylik ladder Rank Siralamasina Göre giris Yapilmasi Itemi Olanin ekmegine Yag surebilir bu yontem Ama Böyle dewam ederse Oyun Apacik ortada Ki Sonu iyi görunmuyor

Member 4mustiakyz's Avatar
    Nickname
    4TheStorM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    yeni serverlar bf ve csw açılırsa bak nasıl canlanacak izleyin oyun ama planlarını biraz geriye almaları lazım nttgame ekibi

Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    Pk Yi Canlandirmanin sadece 2 yolu war 1. Si Pazar kuran Her hesaptan 2 saatte 1k np dusmesi , 2.si Utc Ve Diger Etkinlik Girislerini Aylik ladder Rank Siralamasina Göre giris Yapilmasi Itemi Olanin ekmegine Yag surebilir bu yontem Ama Böyle dewam ederse Oyun Apacik ortada Ki Sonu iyi görunmuyor
    harcanıyorsun buralarda yiğidim 2 saatte 1k np komik çocuk özgür bir oyundur bu ister pk atarım ister pazarda takılırım saçma sapan fikirler üretmeyin bu düşünme işini bırakın ustaalarınıza

Senior Member
    Quote Originally Posted by kenjura011000 View Post
    harcanıyorsun buralarda yiğidim 2 saatte 1k np komik çocuk özgür bir oyundur bu ister pk atarım ister pazarda takılırım saçma sapan fikirler üretmeyin bu düşünme işini bırakın ustaalarınıza
    Konusma uslubuna Dikkat edersen sevinirim Ben Pk atarim Sonucta Oyun bu eglenmek icin Ama senin gibi döner ayran Sigara Parasi kasmak icin Maradonda Bagirmam Acil item alinir 1-100 gb diye Isine gelmedigi cok Acik Oyun Dedigin eglence icin oynanir döner ayran parasi Kasmak icin degil sevgilerimle beybs

Senior Member
    bana kalırsa komple bütün sc'leri kaldırmak daha çok canlandırır pk'yı.